هواداران استقلال باید به خطیر زمان بدهند | بردهای استقلال اینطوری ادامه پیدا نمی‌کند

هواداران استقلال باید به خطیر زمان بدهند | بردهای استقلال اینطوری ادامه پیدا نمی‌کند

با وجود پیروزی مقتدرانه در هفته اول، رضا حسن‌زاده به نکته مهمی اشاره کرد و به کادر فنی استقلال هشدار داد مراقب ناهماهنگی میان دروازه‌بان و مدافعان تیم خودش باشد

از اولین نمایش شاگردان در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر شروع کنیم. بازی چطور بود؟

با توجه به شرایطی که استقلال در پیش فصل با آن مواجه بوده است شاید بتوان گفت نمایش استقلال به لحاظ آمادگی و هماهنگی زیاد جذاب نبوده است اما آنچه مهم بود، کسب سه امتیاز این دیدار خارج از خانه بود که بچه‌ها توانستند به آن دست پیدا کنند. استقلال بازی خوب و با نشاطی را مقابل تیم صنعت نفت آبادان به نمایش گذاشت.

هواداران استقلال باید به خطیر زمان بدهند | بردهای استقلال اینطوری ادامه پیدا نمی‌کند

با توجه به مشکلاتی که استقلال در پیش فصل با آن مواجه بوده و همچنین گرمای نزدیک به ۵۰ درجه آبادان، انتظار این پیروزی را داشتید؟

قطعاً می‌دانستیم دشمن اول استقلال در اولین هفته رقابت‌های لیگ گرما و شرجی بالای شهر آبادان بوده است که شکر خدا با برنامه‌ریزی جواد نکونام و کادر فنی گرما فشار زیادی به بازیکنان نیاورد و این چنین آنان توانستند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

تا چه میزان به تداوم پیروزی‌های استقلال امیدوار هستید؟

نام این تیم استقلال است و همه هواداران از آن انتظار بازی خوب همراه با کسب ۳ امتیاز را دارند اما آنچه که مشخص است تداوم این پیروزی‌ها بدون داشتن امکانات لازم از قبیل بازیکن. زمین تمرین و همچنین شرایط مالی مناسب امکان‌پذیر نیست. امیدوارم با فراهم سازی بستر مناسب از سوی مدیریت باشگاه این موفقیت‌ها در آینده نیز ادامه داشته باشد.

عملکرد ابوالفضل جلالی را پس از نزدیک به یک فصل نادیده گرفتن چطور ارزیابی می‌کنید؟

بازیکنان استقلال همگی خوب هستند و ۸۰ درصد این بازیکنان توانستند به همراه فرهاد مجیدی قهرمانی بدون باخت استقلال را جشن بگیرند اما در خصوص ابوالفضل جلالی که بدون شک یکی از بهترین‌های استقلال در آبادان بود

عملکرد خط دفاع استقلال را در اولین دیدار فصل چطور دیدید؟

طبیعتاً با انجام یک بازی نمی‌توان در خصوص عملکرد خط دفاعی تیم نظری قاطع داد اما آنچه در دیدار با صنعت نفت آبادان به چشم آمد عدم هماهنگی لازم بین دروازه‌بان و مدافعان میانی بوده است که قطعاً این اتفاق از چشم کادر فنی دور نماند و برای رفع این مشکل تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد.