هوای دو شهر کرمانشاه و کنگاور در وضعیت ناسالم
هوای دو شهر کرمانشاه و کنگاور در وضعیت ناسالم

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، آذر ولی زاده معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه با بیان اینکه غلظت ۲۴ ساعته ذرات گرد و غبار موجود در هوای شهر کرمانشاه طی ۲۴ ساعت اخیر (یازده صبح روز گذشته تا یازده صبح امروز) ۱۲۳ میکروگرم بر مترمکعب هوا است، گفت : […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، آذر ولی زاده معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه با بیان اینکه غلظت ۲۴ ساعته ذرات گرد و غبار موجود در هوای شهر کرمانشاه طی ۲۴ ساعت اخیر (یازده صبح روز گذشته تا یازده صبح امروز) ۱۲۳ میکروگرم بر مترمکعب هوا است، گفت : این عدد وضعیت هشدار یا ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد.

او غلظت لحظه‌ای ذرات معلق موجود در هوای شهر کرمانشاه را نیز ۱۵۴ میکروگرم بر مترمکعب هوا اعلام کرد و گفت : متاسفانه غلظت ذرات معلق فعلا روند کاهشی ندارد.

 معاون محیط زیست استان کرمانشاه،افزود: این سومین روز از ابتدای امسال است که شهر کرمانشاه هوای غیراستاندارد را تجربه می‌کند.

ولی زاده با بیان اینکه از بین سایر شهرستان‌های استان نیز شاخص کیفیت هوای کنگاور نیز ناسالم برای گروه‌های احساس است، ادامه داد: غلظت ۲۴ ساعته ذرات معلق هوا برای کنگاور نیز به ۱۳۲ میکروگرم بر مترمکعب هوا رسیده است .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آمادگی ۳۷ پایگاه برای سنجش کلاس اولی‌ها در کرمانشاه/ کار غربالگری نوآموزان از ۴ تیر آغاز می‌شود