هیات تجاری حلبچه به کرمانشاه می‌آید
هیات تجاری حلبچه به کرمانشاه می‌آید

ایسنا/کرمانشاه دبیرکل اتاق بازرگانی کرمانشاه از سفر هیات تجاری و اقتصادی حلبچه عراق به کرمانشاه خبر داد. داریوش پناهی اظهار کرد: هیات تجاری حلبچه عراق روز چهارشنبه (هشتم بهمن) به کرمانشاه می آیند و تا روز جمعه (۱۰بهمن) در استان حضور دارند. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی کرمانشاه، پناهی با […]

ایسنا/کرمانشاه دبیرکل اتاق بازرگانی کرمانشاه از سفر هیات تجاری و اقتصادی حلبچه عراق به کرمانشاه خبر داد.

داریوش پناهی اظهار کرد: هیات تجاری حلبچه عراق روز چهارشنبه (هشتم بهمن) به کرمانشاه می آیند و تا روز جمعه (۱۰بهمن) در استان حضور دارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی کرمانشاه، پناهی با بیان اینکه این هیات تجاری متشکل از رئیس و اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی حلبچه و جمعی از بازرگانان این استان می باشند، هدف از این سفر را توسعه روابط اقتصادی و مبادلات تجاری بین دو استان اعلام کرد.

به گفته دبیرکل اتاق بازرگانی کرمانشاه، در این سفر توسعه همکاری اقتصادی بین دو طرف خصوصا در بعد توریسم درمانی بسیار مورد تأکید است.

پناهی از حلبچه به عنوان یک استان مهم و تأثیرگذار عراق یاد کرد که با وجود داشتن دو مرز مشترک شوشمی و شیخ صله با کرمانشاه، تقویت ارتباط با این استان ضروری است.

وی بازدید از برخی واحدهای صنعتی، بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، دیدار با استاندار و مسئولین اقتصادی و همچنین نشست با فعالان اقتصادی کرمانشاه را از جمله برنامه‌های سفر این هیات اقتصادی به کرمانشاه اعلام کرد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مصاف شاگردان قلعه‌نویی در فیفادی با آلانیا اسپور