واکنش‌ها به آرزوی ضد انقلاب برای برهنگی در میدان آزادی

واکنش‌ها به آرزوی ضد انقلاب برای برهنگی در میدان آزادی

به همت شهرداری تهران رویداد « شهر» همزمان با فرارسیدن دهه سوم محرم از ۲۰ محرم آغاز شده و تا ۵ صفر (۱۶ الی ۳۱ مردادماه) در برپاست. این رویداد نخستین سوگواره آئینی شهر تهران است. سفینه النجات نیز نمادی است که در این رویداد به نمایش درآمده است.

محرم شهر با برنامه‌های متنوع فرهنگی، عرضه ملزومات اربعین و ویژه برنامه‌های کودک و نوجوان، میزبان شهروندان علاقمند است. کاربران فضای مجازی نیز از این اقدام شهرداری تهران استقبال کردند.

برخی کاربران از حال و هوای معنوی این رویداد نوشتند و اشاره کردند که میدان آزادی حال و هوای کربلا و بین الحرمین گرفته است:

کاربران

واکنش‌ها

کاربر

فضای مجازی

برخی کاربران فضای مجازی اشاره‌ای به شعار‌های ضدانقلاب در زمان اغتشاشات سال گذشته داشتند و گفتند ضدانقلاب قصد داشت میدان آزادی را به مکانی برای برهنگی و بی‌حیای تبدیل کند، اما حالا میدان آزادی رنگ و بوی کربلا گرفته است:

فضای مجازی

واکنش‌

آرزوی ضدانقلابی ها

تعداد دیگری از کاربران فضای مجازی به خدماتی که در این محرم شهر ارائه می‌شود اشاره کردند و ضمن دعوت از مردم برای حضور در این رویداد از شهرداری تهران نیز تشکر کردند. همچنین فراجا اعلام کرده که در این مکان، خدمات مربوط به صدور گذرنامه زیارتی ارائه می‌شود که کاربران نیز به آن اشاره داشتند:

کاربر

آزادی

فضای مجازی