واکنش باشگاه استقلال به جدایی پدیده عراقی

واکنش باشگاه استقلال به جدایی پدیده عراقی

تیم فوتبال رقابت‌های لیگ برتر را با پیروزی آغاز کرده اما با این حال این تیم که برای ادامه لیگ نیاز به مهره‌های بیشتری نیاز دارد، با مشکلی جدی در ثبت قرارداد بازیکنان خود روبرو است.

رئیس سازمان لیگ تاکید دارد که استقلال نمی‌تواند قرارداد جدیدی را ثبت کند و با این شرایط نام تعداد زیادی از بازیکنان به دلیل عبور از سقف قرارداد در فهرست استقلال ثبت نشده است تا آبی‌ها اسیر قانونی شوند که مدیرعامل‌شان در تنظیم آن نقش داشته اما حالا خودش در چنبره و پیچ و تاب آن گیر افتاده است.

فرشید سمیعی، عضو هیئت مدیره استقلال نیز یکی از منتقدان تعیین سقف بودجه برای باشگاه‌ها است و اعتقاد دارد شفافیت لازم برای بررسی سقف قراردادها در فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

نکته مهم در این اتفاقات، ماجرای منتظر محمد، بازیکن عراقی آبی‌ها است که جواد به درخواست مدیریت باشگاه او را جذب کرده اما در ادامه و در پی اختلافات ایجادشده، او را از لیست خارج کرده است.

شب گذشته فرشید سمیعی در گفتگویی درباره آخرین شرایط این بازیکن عراقی توضیحاتی ارائه داد و اعلام کرد در حال مشکل اصلی منتظر محمد، تایید جواد نکونام است و حضور او در جمع آبی‌ها منوط به نظر سرمربی است اما در صورت تایید نکونام، مشکل سقف قرارداد نیز وجود دارد.

سمیعی می‌گوید: همه چیز در اختیار آقای نکونام است و اگر آقای نکونام تایید کنند، تنها مشکل سقف قرارداد وجود دارد. بسیاری از بازیکنان از لیست بیرون مانده‌اند و حتی اگر مشکل هم حل بشود، تنها ۲-۳ بازیکن می‌توانند به لیست اضافه شوند؛ بنابراین آقای نکونام مجبور است بین بازیکنان باقی‌مانده انتخاب کند.

البته به نظر نمی‌رسد که این تاییدیه از طرف جواد نکونام وجود داشته باشد و این بازیکن عراقی در آستانه جدایی از استقلال و حضور در مس رفسنجان قرار گرفته است.

واکنش باشگاه استقلال به جدایی پدیده عراقی