واکنش جواد نکونام به محرومیت روزبه چشمی

واکنش جواد نکونام به محرومیت روزبه چشمی

ظهر امروز بود که کمیته انضباطی با انتشار اطلاعیه ای از محرومیت روزبه چشمی تا اطلاع ثانوی خبر داد. بازیکن آبی های پایتخت به دلیل مصاحبه ای که در پایان دیدار برابر سپاهان انجام داد، با این حکم روبرو شد.

پس از بازی روز گذشته و در اعتراض به داوری ناظمی گفت: در اینکه توپ به دست بازیکن ما خورده است، اصلاً بحثی در آن نیست، ولی یک قدم به قبل از آن برگردیم. میلاد زکی‌پور دو دستی مطهری را هُل داد. اصلاً دنبال کارشناسی نروید، چون دو دستی هل داد و باید قبل از پنالتی برای ما خطا می‌گرفت.

اعتراض بعدی چشمی به صحنه برخورد توپ به سیاوش یزدانی بود. جایی که این بازیکن اعلام کرد: هند در شلوغی محوطه به آن سختی را می‌گیرد و قبلش خطای ما را نمی‌گیرد، ولی هند بازیکن سپاهان را می‌گویید دستش پشت بوده است. آنهم مشخص است، در تصاویر می‌توانید ببینید که دست بازیکن سپاهان باز بود.

1914844

پس از اعلام رأی کمیته انضباطی و محرومیت روزبه، سرمربی آبی ها نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. نکونام با انتشار عکسی از چشمی در صفحه شخصی خود نوشت: حرف حق! همه ما روزبه هستیم.

نکونام با این استوری به حمایت از بازیکن خود پرداخت تا صحبت های چشمی را تأیید کرده باشد. سرمربی استقلال روز گذشته در نشست خبری پس از بازی نیز به داوری ناظمی معترض بود و اعتقاد داشت او مرتکب اشتباهات بزرگی شده است.