واکنش خاص یحیی گل‌ محمدی به تقابل با الدحیل + جزئیات

واکنش خاص یحیی گل‌ محمدی به تقابل با الدحیل + جزئیات

در نشست خبری پیش از بازی مقابل الدحیل قطر در هفته دوم ، اظهار داشت:قبل از هر چیز از میزبانی خوب باشگاه الدحیل تشکر می‌کنم. امکانات خوبی در اختیار ما گذاشتند و توانستیم یک زمین خوب داشته باشیم. زحمت کشیده و شرایط را برای تمرین ما در زمین اصلی محل بازی فراهم کردند.

وی ادامه داد:به هر صورت با توجه به اتفاقاتی که در هفته اول رخ داد و نتوانستیم امتیاز‌هایی که انتظارش را داشتیم بگیریم، بازی دوم ما در این گروه سخت خیلی مهم جلوه می‌کند. هر ۲ تیم پرسپولیس و الدحیل دنبال برد و ۳ امتیاز بازی هستند. شرایط خوبی داریم و در این مدت هم تمرینات خوبی داشتیم. امیدوارم یک بازی خوبی از طرف بازیکنان ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عدم آمادگی صدرصدی تیمش گفت:البته مشکل بزرگ ما نبودن در شرایط مسابقه است. لیگ ما به خاطر بازی‌های آسیایی هانگژو لغو شده، در چند وقت اخیر هیچ بازی نداشتیم و این معضل بزرگی برای باشگاه‌ها و حتی تیم ملی امید است. شاید الان جایش نباشد، اما از فدراسیون، مربیان تیم ملی و همه باشگاه‌ها می‌خواهیم فیفادی آینده را لغو کنند و به فکر باشگاه‌های ایران باشند، زیرا فوتبال باشگاهی ما شرایط خیلی سختی دارد و برگزار نشدن مسابقات هم به باشگاه‌ها ضربه می‌زند و هم به تیم ملی. امیدوارم تصمیم خوبی در این رابطه گرفته شود.

گل‌محمدی اضافه کرد:همه تیم‌هایی که در گروه ما هستند، لیگ‌ شان در حال برگزاری است. هر ۴-۳ روز بازی کرده و به شرایط مسابقه می‌آیند. نقاط ضعف و قوت‌ شان مشخص می‌شود، اما متاسفانه ما به خاطر برنامه‌ریزی غلط فدراسیون اصلا یادمان نمی‌آید آخرین بازی پرسپولیس چه زمانی بوده است. سعی کردیم با بازی‌های تدارکاتی خودمان را آماده کنیم و این برای پرسپولیس خیلی شرایط سختی را ایجاد می‌کند. با این برنامه‌ریزی ممکن است تا یک ماه آینده هم این اتفاق بیفتد. ما یک گروه خوبی داریم. مجموعه بازیکنان، مربیان و همه افرادی که کنار تیم هستند، تلاش می‌کنند بتوانیم به جایگاه خوب پرسپولیس در آسیا برسیم و شک نکنید برای این هدف می‌‎جنگیم. فقط امیدوارم این مشکلات برطرف شود.

پیشنهاد فر نیوز
اخبار فوری از استقلال | مشتری بازیکن خبرساز استقلال مشخص شد

وی در خصوص اینکه می‌خواهیم بهترین بازی را انجام بدهیم، ادامه داد:در پرسپولیس چیزی که یاد گرفته می‌شود، جنگیدن برای رسیدن به هدف‌های بزرگ است. اطمینان دارم بچه‌ها می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند و امیدوارم بتوانیم بازی خودمان را به حریف دیکته کنیم. الدحیل هم از تیم‌های قدرتمند آسیا است و کادرفنی و بازیکنان خیلی خوبی دارد. ما به قطر آمده‌ایم تا فقط بتوانیم بازی خودمان را انجام بدهیم و لیاقت خودمان را نشان بدهیم. امیدوارم در نهایت با امتیاز به تهران بازگردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره غایبان تیمش مقابل الدحیل اضافه کرد:میلاد سرلک را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. متأسفانه چند بازیکن مصدوم هم داریم که نمی‌توانیم اسم آن‌ها را الان بگوییم و هم فرصت داریم تا در تمرین به آن‌ ها فکر کنیم.

واکنش خاص یحیی گل‌ محمدی به تقابل با الدحیل + جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *