واکنش هاشمی‌نسب به مشکل با جواد نکونام

واکنش هاشمی‌نسب به مشکل با جواد نکونام

مربی جدید درباره حضورش در این تیم اظهار کرد: مذاکراتی را با استقلال داشتم و تکلیف شد که دوباره به تیم محبوبم بازگردم.

وی ادامه داد: هواداران در این مدت خیلی به بنده لطف داشتند و امیدوارم بتوانم لایق این همه محبت باشم. دست هواداران درد نکند و از آنها می‌خواهم همچون گذشته از تیم حمایت کنند تا در کنار آنها نتایج خوبی را کسب کنیم.

هاشمی نسب درباره اینکه خیلی‌ها می گویند او انتخاب نکونام برای نیمکت استقلال نبوده است تصریح کرد: با نکونام جلسه داشتم و اتفاقا انتخاب نکونام بودم و هیچ مشکلی با یکدیگر نداریم.

مربی استقلال درباره اینکه پیشکسوتان این تیم از حضور او در کادرفنی استقبال کرده‌اند بیان کرد: پیشکسوتان استقلال صاحبان اصلی این تیم هستند و اولویت با آنهاست و قرعه حالا به نام ما افتاد. نیمکت استقلال جای بزرگان است و ما ادامه دهنده راه مرحوم حجازی و پورحیدری هستیم و طبق آئین آنها قدم برمی داریم. با کسب اجازه از بزرگان برای موفقیت استقلال تلاش خواهیم کرد.

واکنش هاشمی‌نسب به مشکل با جواد نکونام

هاشمی نسب درباره برد پرگل استقلال مقابل نفت آبادان در هفته اول افزود: استقلال عملکرد خوبی مقابل نفت آبادان داشت و توانست ۳ امتیاز با ارزش را کسب کند. باید تلاش کنیم این روند را ادامه دهیم. هواداران در این چند سال سختی خیلی کشیده‌اند که حقشان نبوده است.

او درباره اینکه استقلال در این فصل مدعی قهرمانی است یا خیر؟ افزود: استقلال همیشه مدعی قهرمانی است چون طرفداران بی شماری دارد. ما می‌دانستیم شرایط استقلال نرمال نیست و می‌دانستیم خیلی کارها هم دست ما نیست اما تلاش می‌کنیم با حمایت هواداران شرایط را بهتر کنیم.