واکنش کریستوفر کنت بعد از عدم صدور کارت بازی برای فولاد خوزستان

واکنش کریستوفر کنت بعد از عدم صدور کارت بازی برای فولاد خوزستان

روز گذشته کارت بازی ۳ بازیکن تیم فوتبال به دلیل نقض دستور العمل فوتبال صادر نشد. این در حالی بود که آن‌ها باید در هفته اول لیگ برتر مقابل رقیب قدرتمندی به نام گل‌گهر سیرجان قرار می‌گرفتند که از امتیاز میزبانی خود به خوبی بهره گرفته بود.

بررسی‌ها حاکی از آن است که موارد نقص مدارک، برعهده گرفتن پرداخت مالیات توسط باشگاه، در نظر گرفتن آپشن بیش از ۲۰ درصد و واگذاری حق عضویت به باشگاه در حالی که باید به عهده بازیکن باشد. از آنجایی که این موارد مغایر دستورالعمل است کارت بازی موسی کولیبالی، کریستوفر کنت، گادوین منشا صادر نشد. بازی که در نهایت با شکست ۳ بر صفر فولاد در نخستین گام لیگ برتر همراه بود.

طبیعتاً اعضای تیم فوتبال بابت عدم صدور کارت بازی این ۳ بازیکن ناراحت هستند چرا که معتقدند با همه توان نتوانستند مقابل میزبان خود حاضر شوند.

این موضوع واکنش علیرضا منصوریان را در نشست خبری پس از بازی با گل‌گهر به همراه داشت: «تیم ما تا ۴۸ ساعت قبل بسیار سرحال و شاداب بود، ولی کم کاری از عوامل اجرایی باشگاه صورت گرفت. چون موضوع درون خانواده است، زیاد به آن نمی‌پردازیم، ولی باید با برخورد قاطع مدیرعامل و هیئت مدیره روبرو شوند.»
در همین رابطه کریستوفر کنت که در فصل بیست و سوم لیگ برتر انتظار می‌رود سنگربان اصلی نماینده خوزستان در لیگ برتر باشد، غایب بود و شهاب گردان به جای او در چارچوب دروازه ایستاد.

در همین رابطه دروازه‌بان اتریشی فولاد بعد از این ماجرا در صفحه اینستاگرامی خود محتوایی را با شکلک‌های نشان دهنده عصبانیت منتشر کرد تا به نوعی اعتراض خود را به ماجرای عدم صدور کارت بازی خودش نشان بدهد.

واکنش کریستوفر کنت بعد از عدم صدور کارت بازی برای فولاد خوزستان