وحشت تل‌آویو از دیدن نیروهایِ دوربین‌به‌دست حزب الله

وحشت تل‌آویو از دیدن نیروهایِ دوربین‌به‌دست حزب الله

شبکه المیادین به مناسبت هفدهمین سالگرد پیروزی جنگ تموز ۲۰۰۶ در لبنان مقابل ، دوربین خود را به جایی برد که نیروهای مقاومت در نزدیکی مرزهای اشغالی در آنجا حضور داشته‌اند.

در گزارش شبکه المیادین آمده است: نیروهای مقاومت لبنان از هفته‌ها قبل با در دست داشتن دوربین و پوشاندن چهره‌های خود، در روشنایی روز به راحتی در نقطه صفر خط عقب نشینی رفت و آمد می‌کنند.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی از سال‌ها قبل می‌کوشید این معادله را در منطقه مرزی میان لبنان و اراضی اشغالی تثبیت کند که نیروهای حزب الله حق نزدیک شدن به این منطقه آن هم با دوربین را ندارند اما حضور نیروهای مقاومت دوربین به دست و در روز روشن در این منطقه باعث شده رسانه‌های صهیونیستی به این نکته اذعان کنند که حزب الله لبنان معادلات تل آویو بعد از جنگ ۲۰۰۶ را به هم ریخته است.

رسانه‌های صهیونیستی همچنین گزارش دادند که رژیم صهیونیستی از سال ۲۰۰۶ تاکنون تلاش می کرده نیروهای مقاومت را از مرزها دور نگه دارد و نگذارد آنها در روز روشن به این منطقه بیایند.

در تاریخ ۲۵ ژوئیه گذشته نیز رسانه‌های عبری زبان یک کلیپ را منتشر کردند که نشان می‌داد نیروهای مقاومت حزب الله که چهره‌های خود را پوشانده‌اند در مرزهای اراضی اشغالی نزدیک شهرک دویو در الجلیل قدم می‌زنند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داده است: انتشار تصاویر این گروه از نیروها که به نظر نیروهای نظامی برجسته به شمار می‌روند آن هم به صورت علنی در نزدیکی مرزها بی سابقه است. دست کم می‌توان هشت تن از نیروهای حزب الله که سلاح‌های خود را پنهان کرده‌اند، دید.

وحشت تل‌آویو از دیدن نیروهایِ دوربین‌به‌دست حزب الله

این شبکه اضافه کرد: همه این نیروها لباس‌های متحدالشکلی پوشیده و تجهیزات منحصر به فردی با خود دارند. هیکل آنها نشان می‌دهد که آموزش دیده و ورزیده هستند و چه بسا عضو یگان رضوان باشند.

منابع ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کردند که این نیروها از خط آبی عبور نکرده‌اند. آنها به دنبال اذیت کردن نظامیان ارتش هستند.