ورود حسن روشن به پرنده اختلاف نکونام و خطیر

ورود حسن روشن به پرنده اختلاف نکونام و خطیر

بازیکن سابق درباره حضورش در تمرین این تیم اظهار کرد:به مناسبت ۷۸ سالگی تأسیس باشگاه استقلال از ما دعوت کردند تا به محل تمرین برویم. با بازیکنان و کادرفنی صحبت کردیم تا آنها روحیه بهتری بگیرند.

او ادامه داد:استقبال خوبی از ما به عمل آمد و پیراهن شماره ۷۸ استقلال را به ما هدیه دادند. ناهار را در کنار اعضای تیم صرف و درباره اتفاقات این تیم صحبت کردیم.

خطیر و نکونام قهر نیستند!

بازیکن سابق استقلال درباره اختلاف خطیر و نکونام بیان کرد:امروز جلسه‌ای را با حضور چند تن از پیشکسوتان به همراه علی خطیر و جواد نکونام برگزار می‌کنیم تا به این اختلاف نظر پایان دهیم. البته بنده معتقد هستم این دو نفر با هم قهر نیستند بلکه اختلاف نظر به وجود آمده که باید حل شود.

آشتی نکونام و خطیر بهترین اتفاق بود

او افزود :چند روز پیش وزیر ورزش و جوانان را در مراسم تقدیر از ایثارگران دیدم و وی از اینکه ما پیشکسوتان قصد داریم خطیر و نکونام را به نشست مشترک دعوت کنیم خوشحال شد و اعلام کرد این کار را انجام دهید. این اتفاق زودتر باید می‌افتاد اما به هر حال جای شکرش باقی است که اختلاف ها به پایان خواهد رسید. تمام تلاش ما این است که جواد نکونام و علی خطیر تا زمانی که در استقلال باشند دیگر دچار اختلاف نشوند.

روشن درباره شرایط استقلال تصریح کرد:به اعتقاد من شرایط استقلال خوب است و مقداری هم مطالبات بازیکنان پرداخت شد. شرایط بهتر از گذشته شده و تا جایی که شنیده‌ام مشکل بلانکو (بازیکن خارجی جدید استقلال) حل شد و قرارداد وی به ثبت رسید.

پیشنهاد فر نیوز
نخستین روز نشست بریکس چگونه گذشت؟

نمی‌دانم چرا برای بازی‌های آسیایی لیگ را تعطیل کردند؟

«آیا تعطیلات لیگ برتر به سود استقلال بود؟» بازیکن سابق استقلال در این باره عنوان کرد:نمی‌دانم چرا به خاطر بازی‌های آسیایی که اهمیت چندانی ندارد مسابقات لیگ تعطیل می‌شود، در حالی که در اکثر کشورها لیگ‌ها در جریان هستند. ما از مسابقات مهم المپیک حذف شدیم و در بازی‌های آسیایی باید با نفرات دیگری ظاهر می‌شدیم تا تجربه کسب می‌کردیم.

او درباره پیش‌بینی‌اش از دیدار استقلال مقابل مس رفسنجان در لیگ برتر گفت:همه بازی‌های لیگ سخت است و باید برای برد تلاش کرد. استقلال در ۴ هفته ابتدایی لیگ نتایج خوبی کسب کرد و باید همین روند را ادامه دهد تا بتواند رتبه خوبی را در جدول کسب کند. نکونام انگیزه بالایی را دارد و می‌خواهد با استقلال بهترین نتایج را بدست بیاورد و باید به او کمک کرد تا به اهدافش برسد.

ورود حسن روشن به پرنده اختلاف نکونام و خطیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *