وزش باد شدید و رگبار پراکنده در برخی از نقاط کشور

وزش باد شدید و رگبار پراکنده در برخی از نقاط کشور

امروز در برخی نقاط واقع در اردبیل شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی ارتفاعات البرز مرکزی و غربی پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ میدهد. جمعه در برخی مناطق واقع در شمال غرب و استان‌های ساحلی دریای خزر شنبه در برخی مناطق شمال شرق و استان‌های ساحلی دریای خزر رگبار باران و وزش باد شدید موقت پیش بینی میشود که بارش در خراسان شمالی و گلستان شدت بیشتری خواهد داشت.

یکشنبه در برخی مناطق شمال شرق و سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از جنوب بارش پراکنده رخ میدهد دوشنبه در برخی مناطق هرمزگان جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت انتظار می‌رود.

طی چهار روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه، زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید و خیزش گردوخاک رخ میدهد همچنین امروز و فردا در برخی مناطق جنوب شرق جنوب غرب و شنبه و یکشنبه در برخی مناطق استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز در بعضی، ساعات وزش باد به نسبت شدید تا شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی می. شود شنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر کاهش محسوس دما و در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز کاهش نسبی دما رخ می‌دهد جمعه شمال خلیج فارس و شنبه و یکشنبه دریای خزر و خلیج فارس مواج خواهد بود.

هواشناسی

پیشنهاد فر نیوز
قطر خواستار پیوستن اسرائیل به ان پی تی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *