ویژگی های موبایل پرچمدار سامسونگ لو رفت / بهترین گزینه خرید گوشی سامسونگ

درحالی‌که حدود سه ماه تا معرفی سری گلسی S۲۴ باقی مانده است، برخی ویژگی‌های این گوشی‌های پرچمدار فاش شده‌اند. قطعاً گلکسی S۲۴ اولترا، بهترین مدل موبایل سامسونگ در سال آینده خواهد بود و همه‌ی نگاه‌ها به این محصول معطوف شده‌اند. مدل اولترا گوشی‌های این شرکت همیشه برای کاربران حرفه‌ای و به‌خصوص علاقه‌مندان به عکاسی ازجمله مهم‌ترین گزینه‌ها برای خرید بوده‌اند.

اکنون خبر جدیدی درمورد مشخصات دوربین گلکسی S۲۴ اولترا منتشر شده است که برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های عکاسی این گوشی را بار دیگر تأیید می‌کند.

افشارگر نام‌آشنای فناوری، Revegnus اعلام کرده که گلکسی اس ۲۴ اولترا از دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیسکلی بهره خواهد برد که البته شبیه دوربین اصلی گلکسی S۲۳ اولترا و گلکسی S۲۲ اولترا نخواهد بود. پرچمدار رده‌بالای بعدی سامسونگ از حسگر بهتری به‌ نام ISOCELL HP۲SX استفاده خواهد کرد که ابعاد پیکسل‌های آن ۰٫۶ میکرومتر هستند.

از دیگر ویژگی‌های دوربین گلکسی S۲۴ اولترا می‌توان به دوربین اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی با حسگر IMX۵۶۴ سونی، دوربین تله‌فوتو ۱۰ مگاپیکسلی با حسگر IMX۷۵۴ پلاس و پشتیبانی از زوم اپتیکال ۳ برابری و درنهایت دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی با حسگر IMX۸۵۴ و زوم اپتیکال ۵ برابری اشاره کرد.

به‌نظر می‌رسد گلکسی S۲۴ اولترا از دوربین تله‌فوتو ۱۰ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال ۱۰ برابری بهره نخواهد برد و به‌همین‌دلیل ویژگی مذکور از گوشی مورد اشاره حذف خواهد شد. باید دید سامسونگ چگونه از دوربین‌ ۵۰ مگاپیکسلی با زوم ۵ برابری بهره خواهد گرفت و این ویژگی را چقدر بهینه‌سازی خواهد کرد. این دوربین همچنین از فوکوس خودکار با کمک لیزر پشتیبانی خواهد کرد. باید دید این تغییرات چه تأثیری بر قیمت گوشی سامسونگ دارد و در مقایسه با قیمت گوشی رقبا چه حرف‌هایی برای گفتن خواهد داشت.