پاریس به دنبال آتش بس با امباپه

پاریس به دنبال آتش بس با امباپه

تیم فوتبال شب گذشته در اولین بازی اش در فصل جدید لیگ فرانسه میزبان لوریان بود و این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

کیلیان امباپه یاغی پاریس غایب اصلی این بازی بود. مدیریت باشگاه پاریس او را به دلیل نافرمانی از لیست تیم کنار گذاشته بود. اما ستاره جنجالی طبق گزارش رسانه‌های فرانسه با تمام اعضای خانواده اش در ورزشگاه پارک دو پرنس حاضر شد و بازی را تماشا کرد.

نشریه «اکیپ» فرانسه خبر داد ناصر الخلیفی رئیس باشگاه بار دیگر در رختکن به امباپه اعلام کرد که قراردادش را تمدید کند یا سریع از باشگاه برود. اما امباپه پاسخ همیشگی را داد و گفت: من در باشگاه تا پایان قراردادم می‌مانم و تمدید نمی‌کنم.

نشریه «RMC» هم اعلام کرد مدیریت باشگاه فرانسوی بار دیگر می‌خواهد مذاکراتش را با امباپه آغاز کند تا به یک راه حل مناسب برای حل این مشکل برسد.

توافق پنهانی امباپه با رئال مادرید برای انتقال به مادرید در سال ۲۰۲۴ باعث عصبانیت مدیریت باشگاه پاری سن ژرمن شده است. الخلیفی به هر نحوی می‌خواهد امباپه را با دریافت پول خوب راضی کند، ولی ستاره فرانسوی همچنان اصرار دارد در پاریس بماند تا به صورت رایگان سال آینده راهی برنابئو شود.

پاریس به دنبال آتش بس با امباپه