پاسخ تن‌هاخ به «هو شدن» بازیکنانش در اولدترافورد

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد در ادامه روند ناکامی‌هایش در لیگ جزیره در ورزشگاه اولدترافورد با یک گل مغلوب کریستال‌پالاس شد. این شکست در حالی رقم خورد که شیاطین سرخ چند روز قبل مهمان‌شان را در جام اتحادیه شکست داده بودند.

شاگردان روی هاجسون پنجمین شکست فصل را به یونایتد تحمیل کردند و این باعث شد تا هواداران یونایتد اعتراض زیادی به شرایط تیمشان داشته باشند و بازیکنان تیم‌شان را «هو» کردند.

اریک تن‌هاخ بعد از این دیدار درباره اعتراض هواداران یونایتد گفت: اعتراض‌ها را درک می‌کنم. وقتی در خانه یا خارج از خانه با کریستال‌پالاس بازی می‌کنیم، باید برنده شویم. با تمام احترام می‌دانم که هر بازی در لیگ برتر بسیار دشوار است و شما باید بهترین بازی‌تان را انجام دهید و درک می‌کنم که هواداران منتظر پیروزی ما بوده و الان ناراحت‌اند. من هم این شرایط را اصلا نمی‌پسندم.

از سال ۱۹۸۹ این اولین بار است که یونایتد در چهار بازی از هفت بازی اولش در لیگ برتر شکست می‌خورد. این شکست تیم تن‌هاخ را در رده دهم جدول قرار می‌دهد و مربی هلندی گفت که «هیچ بهانه‌ای برای شروع ضعیف یونایتد وجود ندارد.»

سرمربی هلندی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: باید خیلی بهتر از الان کار کنیم. می‌توانم دلایلی را برای شما بیان کنم اما شما خبرنگاران این دلایل را بهانه تلقی خواهید کرد. درست است هیچ بهانه‌ای وجود ندارد، ما باید برنده می‌شدیم.

در همین حال، روی هاجسون سرمربی ۷۶ساله پالاس، بابت رکورد شکست ناپذیری‌اش در اولدترافورد ابراز خوشحالی کرد. پنج بازی پیاپی است که تیم‌های این مربی در ورزشگاه اولدترافورد شکست نخورده‌اند؛ چهار با پالاس و یک بار با واتفورد.

هاجسون که تیمش هفته قبل سه بر صفر در خانه مقابل یونایتد در جام کارابائو (اتحادیه) شکست خورد، افزود: از این رکورد خوشحالم اما چیزی که بیشتر از همه از آن خوشحالم، نحوه بازی تیم است و این به خاطر داشتن بازیکنان قابلی است که در اختیار دارم. ۹۰ دقیقه تلاش خیلی خوبی برابر یونایتد داشتیم و به چیزی که می خواستیم رسیدیم.

منچستریونایتد اکنون باید خودش را برای دومین بازی دور گروهی برابر گالاتاسرای آماده کند. این دیدار در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می‌شود و در ادامه شیاطین سرخ بار دیگر در خانه پذیرای برنتفورد هستند.

انتهای پیام

نوشته پاسخ تن‌هاخ به «هو شدن» بازیکنانش در اولدترافورد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.