پاسخ جنجالی سرمربی استقلال؛ نمی‌توانید من را از استقلال بیرون کنید!

پاسخ جنجالی سرمربی استقلال؛ نمی‌توانید من را از استقلال بیرون کنید!

نشست خبری جواد در کمپ ناصر حجازی با کنایه‌ها و گلایه‌های بسیار همراه بود. در این کنفرانس، نکونام در پاسخ به سوال اختصاصی خبرنگار تعارف را کنار گذاشت و به صورت مستقیم جنگ با مدیران استقلال را علنی کرد!

سوال ما از نکونام این بود؛ «آیا جدایی آریا برزگر و سینا سعیدی‌فر با هماهنگی و اجازه شما بود؟»

نکونام که در طول این کنفرانس چند بار ناخشنودی‌اش از شرایط را به کنایه ابراز کرده بود، در پاسخ به این سوال تعارف را کنار گذاشت و گفت : «از نظر من یک تیم خوب تیمی است که سه دروازه‌بان آماده و سطح بالا داشته باشد. وقتی خیالم از داشتن دو دروازه‌بان خوب یعنی حسینی و خالدآبادی راحت شد ، به باشگاه گفتم که قرارداد سینا سعیدی‌فر تمدید شود. ما هم یه گلر زیر ۲۳ سال می‌خواستیم که بهترین استعداد حال حاضر یعنی خالدآبادی را گرفتیم . سینا سعیدی‌فر هم از جمله استعدادهایی است که در سال‌های آینده خوش می‌درخشد. من او را می‌خواستم . شما تصور کنید که ما روز بازی دو دروازه‌بان آماده لازم داریم و فردای مسابقه که دروازه‌بان اصلی ریکاوری می‌کند، برای دروازه‌بان ذخیره باید یک گلر در تمرین حضور داشته باشد. این‌ها اصول دنیای حرفه‌ای است اما متاسفانه آقایان قرارداد سعیدی فر را فسخ قطعی کردند!»

نکونام توضیح داد که البته دروازه بان از تیم امید و جوانان سر تمرین می آید اما او سعیدی فر را می خواسته؛ «به من گفتند ما گلری با همین استعداد و شرایط برایت می خریم و من هم گفتم بسیار خوب، اگر هست بسم الله!»

سرمربی استقلال سپس چنین ادامه داد: «اما در مورد آریا برزگر، من این جوان را هم می‌خواستم و به باشگاه گفتم قراردادش را ثبت کنند . وقتی شنیدم به نساجی رفته اعتراض کردم و آقایان به من گفتند قراردادش غیرقانونی است، به او اجازه بازی نمی‌دهیم و ظرف ۲۴ ساعت برمی‌گردد ! فردایش متوجه شدم برای او کارت بازی صادر شده ، باز آقایان گفتند نمی‌تواند بازی کند اما این بازیکن بازی هم کرد و همه چیز تمام شد و رفت! خدا را شکر که با یک میلیارد تومانی که از فروش آریا درآمدزایی کردند، مشکلات استقلال به کل حل شد؛ ما به این پول خیلی نیاز داشتیم!»

نکونام در انتها تعارف را کنار گذاشت، وقتی همکاری پرسید منظورتان مدیریت فعلی است؟ گفت: «آقایان می خواهند کاری کنند تا نکونام فرار کند اما من به خاطر هواداران آمده ام و جایی نمی روم. با ۱۱ بازیکن هم تیمی می سازم که هواداران به آن افتخار کنند ومایه سربلندی استقلال باشد.»

مربی استقلال محروم از دیدار با استقلال خوزستان