پاسخ ملت بزرگ ایران به دشمنان، همچنان برای همیشه دندان شکن است

پاسخ ملت بزرگ ایران به دشمنان، همچنان برای همیشه دندان شکن است

 

به گزارش خبرنگار فر نیوز (مسعود دریابار)نشست سیاسی با عنوان آخرین تحولات منطقه و دستاوردهای سیاسی امنیتی انتخابات مجلس شورای اسلامی،در قرارگاه نجف سپاه پاسداران استان کرمانشاه با حضور دکتر جهانبخش زنگنه تبار برگزار شد.

در این نشست که جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی از یگان‌های مختلف قرارگاه حضور داشتند، علل شکل‌گیری و دستاوردهای عملیات های غرور آفرین “طوفان الاقصی “و “وعده صادق” مورد بررسی و تبیین قرار گرفت.

زنگنه تبار در این نشست، فهرستی از جنایات رژیم صهیونیستی در ۷۵ سال اخیر در سرزمین‌های اشغالی را بیان کرد و گفت: عملیات طوفان الاقصی،پاسخی بود به تمام این جنایات که به لطف خدا هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را در هم شکست و آبروی آنها در ابعاد نظامی، امنیتی،اطلاعاتی، دفاعی و سیاسی را برای همیشه برد.

وی گفت: ماجراجویی‌ها ی رژیم صهیو نیستی که اوج آن در حمله موشکی به بخش کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق بود، راهبرد جمهوری اسلامی مبنی بر” پاسخ پشیمان” کننده را به دنبال داشت که فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای( مدظله العالی )آن را رسماً اعلام فرمودند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از ایجاد بسترهای سیاسی، رسانه‌ای، افکار عمومی و محک زدن سازمان‌های بی‌خاصیت بین المللی و برخی کشورهای طرفدار رژیم صهیونیستی در سطح منطقه و جهان، بزرگترین حمله پهپادی و موشک بالستیک در جهان را به ثبت رساند. شجاعت شلیک صدها پهپاد و موشک از خود عملیات مهم‌تر بودچرا که تاکنون هیچ کشوری چنان حمله گسترده‌ای علیه رژیم صهیونیستی نداشته است.

زنگنه تبار گفت: البته آمریکای جهان‌خوار هم،که این فرزند نامشروع را در منطقه غرب آسیا بوجود آورده، اولین حمله موشکی سپاه پاسداران را به خاطر به شهادت رسانیدن سردار سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی را دریافت کرده بود که بعد از جنگ جهانی دوم تا الان هیچ کشوری به سوی پایگاه‌های نظامی آمریکا،موشکی شلیک نکرده بود.

زنگنه تبار مشخصات عملیات افتخارآمیز و غرورآفرین “وعده صادق “را برشمرد و گفت: امروز برخی از امامان جمعه در عربستان سعودی و علمای دانشگاه الازهر مصر، بعضی از سران اپوزیسیون خارج نشین، تحلیلگران بزرگی از اروپا و آمریکا، شجاعت و دفاع مشروع جمهوری اسلامی و توان دفاعی بالای این حکومت الهی با رهبری عالی و بی‌نظیر دینی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را می‌ستایند.

وی گفت: این‌ها را نباید دست کم گرفت و باید به این اقتدار و عزت ببالیم چرا که رایحه ی خوش فتح مکه به مشام می‌رسد واینها بهترین نشانه های صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط عالم است.

وی گفت: پایان آمریکا در غرب آسیا، افول آمریکا در دنیا و نابودی رژیم صهیونیستی نوید این اقتدار واین بیداری امت اسلامی،می باشد. امروز جوانان و دانشجویان از پیروان سایر ادیان در قاره اروپا و آمریکا هم به جمع حامیان مردم فلسطین ومبارزه باظلم وکشتار زنان وکودکان غزه پیوستند که پرچمدار این استکبارستیزی، ملت بزرگ ایران می باشد.

وی دستاوردهای سیاسی امنیتیِ مشارکت مطلوب درانتخابات را برشمرد وتوطئه طراحی شده دشمنان در صورت عدم مشارکت مردم را برشمرد .گفت:به لطف خدا،تدابیرحکیمانه رهبرمعظم انقلاب وبصیرت ملت شریف ایران،تیردشمن بازهم به سنگ خورد وپاسخ ملت ایران به دشمنان نظام اسلامی برای همیشه همین است.

جهانبخش زنگنه تبار در پایان به سوالات شرکت کنندگان در این دوره آموزش سیاسی و نشست بصیرتی پاسخ داد.