پرتاب نارنجک به سمت پلیس در تهران / ۲۵ نفر در چهارشنبه سوری ۹۹ دستگیر شدند
پرتاب نارنجک به سمت پلیس در تهران / ۲۵ نفر در چهارشنبه سوری ۹۹ دستگیر شدند

جانشین رئیس پلیس تهران از مصدومیت مامور ناجا بر اثر پرتاب ترقه خبر داد و گفت: مامور پلیس از ناحیه چشم آسیب دید و به  بیمارستان  منتقل شد. سردار حمید هداوند جانشین رئیس پلیس پایتخت در خصوص آخرین وضعیت پایتخت و آمار مصدومان و دستگیری‌ ها اظهار داشت: تا این لحظه حدود ۴ هزار تماس […]

جانشین رئیس پلیس تهران از مصدومیت مامور ناجا بر اثر پرتاب ترقه خبر داد و گفت: مامور پلیس از ناحیه چشم آسیب دید و به  بیمارستان  منتقل شد.

سردار حمید هداوند جانشین رئیس پلیس پایتخت در خصوص آخرین وضعیت پایتخت و آمار مصدومان و دستگیری‌ ها اظهار داشت: تا این لحظه حدود ۴ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۱۰ برقرار شده که نسبت به سال قبل ۸ درصد کاهش داشته است.

 

به گزارش فرتاک نیوز، جانشین رئیس پلیس پایتخت با بیان این که مناطق سلسبیل، رودکی، شرق، شمال شرق و جنوب شرق تهران بیشترین شدت انفجارات را داشته‌اند گفت: تا این لحظه ۲۵ نفر هنجارشکن در ارتباط با مواد محترقه شناسایی و دستگیر شدند.

سردار هداوند  در این خصوص که آیا ماموران ناجا دچار  مصدومیت  شده اند یا خیر؛ اعلام کرد: یکی از ماموران ناجا در منطقه باقرآباد بر اثر پرتاب ترقه به چشمش آسیب دید و به مرکز درمانی منتقل شد.

وی با بیان این مطلب که خوشبختانه در تهران تا این لحظه مورد فوتی نداشتیم از قطع عضو دست راست یکی از مصدومان خبر داد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حضور تاریخ ساز زنان کرمانشاهی در دوران دفاع ازانقلاب