پرداخت ۹۸۰ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در
کرمانشاه
پرداخت ۹۸۰ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در
کرمانشاه

از ابتدای امسال تا کنون ۹۸۰ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در استان کرمانشاه پرداخت شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس اداره فناوری‌های مکانیزه جهاد کشاورزی استان گفت: طی سال جاری ۳۹۹ دستگاه تراکتور، ۹۸۳ دستگاه انواع ادوات و دنباله بند کشاورزی و ۲۹ دستگاه کمباین در استان کرمانشاه خریداری […]

از ابتدای امسال تا کنون ۹۸۰ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در استان کرمانشاه پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس اداره فناوری‌های مکانیزه جهاد کشاورزی استان گفت: طی سال جاری ۳۹۹ پرداخت ۹۸۰ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در کرمانشاهدستگاه تراکتور، ۹۸۳ دستگاه انواع ادوات و دنباله بند کشاورزی و ۲۹ دستگاه کمباین در استان کرمانشاه خریداری شده است.

گمار با بیان اینکه اعتبارات خط هشت مکانیزاسیون یکساله است، افزود: این تسهیلات با نرخ سود ۱۵ درصد و باز پرداخت ۵ ساله به کشاورزان پرداخت می‌شود و متقاضیان می‌توانند برای دریافت وام تا پایان سال جاری ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: امسال هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

گمار هدف از نوسازی و تجهیز مکانیزاسیون کشاورزی استان به فناوری‌های نوین را ارتقاء ضریب مکانیزاسیون کشاورزی دانست و اظهار داشت: تا پایان سال ۹۸ ضریب مکانیزاسیون در استان کرمانشاه به یک و ۸۷ صدم اسب بخار در هکتار رسیده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بستری شدن ۲۱۰ بیماری جدید کرونا در بیمارستان هایکرمانشاه