پرستاران، پزشکان و سایر دست اندرکاران حقیقتا چون فرشته بودند و شهدای این عرصه از مردم و کشور دفاع کرده و جان خود را نثار کردند.
پرستاران، پزشکان و سایر دست اندرکاران حقیقتا چون فرشته بودند و شهدای این عرصه از مردم و کشور دفاع کرده و جان خود را نثار کردند.

فر نیوز // به گزارش ایرنا، آیت الله «مصطفی علما» روز دوشنبه در دیدار جمعی از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) روز پرستار، به بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مقام شامخ پرستاران اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود […]

فر نیوز // به گزارش ایرنا، آیت الله «مصطفی علما» روز دوشنبه در دیدار جمعی از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) روز پرستار، به بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مقام شامخ پرستاران اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود فرمودند «شما پرستاران در چشم مردم عزیز بودید، عزیزتر شدید» و این جمله بسیار با اهمیت است.

وی اظهار داشت: زحماتی که شما پرستاران در حفظ جان بیماران با جان و دل انجام می دهید، بسیار ارزشمند است و کسی نمی‌تواند از شما تقدیر کند و خداوند پاداش زحمات شما را عطا می فرماید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در ادامه گفت: پرستاران، پزشکان و سایر دست اندرکاران حقیقتا چون فرشته بودند و شهدای این عرصه از مردم و کشور دفاع کرده و جان خود را نثار کردند.

آیت الله علما افزود: عطوفت و صمیمیت شما بسیاری از مشکلات بیماران را مرتفع می‌کند و انصافا شما در این روزهای کرونایی و در این شرایط سخت خدمات قابل توجهی را برای حفظ جان مردم و سلامت جامعه انجام داده‌اید.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر از کادر پرستاری کرمانشاه به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده­ اند.

حدود ۳۰ زوج پرستار در جامعه پرستاری استان کرمانشاه مشغول به خدمت رسانی هستند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت، ۱۴ شهرستان و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌های ایران| کاهش نسبیبستری بیماران کرونایی در کشور / 2 شرط اصلی برای تثبیت وضعیت + نقشه‌