پرسپولیس در لیگ مشکلی ندارد اما در آسیا داستان فرق دارد

پرسپولیس در لیگ مشکلی ندارد اما در آسیا داستان فرق دارد

پایان رافت در خصوص تقابل پرسپولیس و در اظهار داشت: استقبالی که از رونالدو و النصر شد نشان داد که هواداران ما تا چه حد عاشق فوتبال هستند اما متاسفانه در خصوص نتیجه چیزی که انتظار داشتیم اتفاق نیفتاد. فوتبال با هوادار زیباتر است اما استادیوم خالی بود و این یک امتیاز منفی برای ما بود که میزبان بودیم. چمن ورزشگاه هم کیفیت خوبی نداشت و با اینکه زحمات زیادی کشیده شد اما به آن استاندارد مطلوب نرسید. هم النصر و هم پرسپولیس روی زمین کار می‌کردند و شرایط چمن روی کیفیت بازی هر دو تیم تاثیر گذاشت.

وی افزود: النصری‌ها شنبه هم بازی داشتند و در این دیدار به دنبال یک برد اقتصادی بودند. پرسپولیس بهترین تیم ایران است ولی دیدیم که در این مسابقه آنها هم در زمین به مشکل خوردند. مصدومیت ترابی در روند این دیدار اثرگذار بود احتمالا زمین بی‌کیفیت در این اتفاق دخیل بود. پرسپولیس از سمت مهدی ترابی حملات خوبی انجام می‌دهد که مصدومیت این بازیکن روند را تغییر داد.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: مقابل النصر، پرسپولیسی که در لیگ ایران می‌دیدیم را ندیدیم. سرخپوشان با این نفرات در لیگ ایران مشکلی نخواهند داشت اما در آسیا به مشکل می‌خورند چرا که باید مقابل تیم‌های قوی و بهترین بازیکنان دنیا قرار بگیرند قطعا کیفیت آنها بالاتر خواهد بود.

مهاجم پیشین پرسپولیس در رابطه با اخراج سرلک بیان کرد: پرسپولیس یک گل دریافت کرده بود که این اتفاق افتاد پس از آن یک گل دیگر هم خوردند، قطعا اخراج سرلک تاثیرگذار بود. داور خیلی مدارا کرد که بازیکن دیگر ما را اخراج نکرد! ریگی پیراهن بازیکن را گرفت او هم باید اخراج می‌شد و ممکن بود تیم ۹ نفره شود.

پیشنهاد فر نیوز
واکسن خوراکی کووید ۱۹ در راه است

رافت در خصوص شرایط پرسپولیس مقابل النصر و ستاره‌هایش عنوان کرد: پرسپولیس برای این بازی روحیه خوبی نداشت و تحت فشار آمدن النصری‌ها بود. ستاره ای مثل رونالدو برای بار اول بود که به ایران می‌آمد اما ذهن بازیکنان ما آماده نبود. پرسپولیس نزدیک به بیست روز از لیگ و مسابقات دور بود در شرایطی که النصر در هفته جاری سه مسابقه دارد که دو تا از آن ها برگزار شد و فردا هم مسابقه سوم را برگزار خواهند کرد آن ها در بیست روز اخیر دو دیدار ملی و دو دیدار باشگاهی برگزار کرده‌اند.

رافت در خصوص تقابل دو تیم در دیدار برگشت گفت: پرسپولیس با همین نفرات مقابل النصر در عربستان قطعا خیلی بیشتر از این ها به مشکل می‌خورد و روز سختی خواهد داشت چرا که النصری‌ها از امتیاز حضور هواداران‌شان برخوردارند و در زمین خودشان با آب و هوایی که به آن عادت دارند رقابت می‌کنند. آن جا امکانات بیشتری دارند و همچنین بیشتر می‌توانند استراحت کنند. امیدواریم در بازی برگشت شرایط النصر به گونه‌ای باشد که به امتیاز آن دیدار نیاز نداشته باشند و آنقدر خیال‌شان راحت باشد که برای تساوی و با بازیکنان متوسط تیم به زمین بیایند.

پرسپولیس در لیگ مشکلی ندارد اما در آسیا داستان فرق دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *