پرچمدار ایران خودرو تغییر قیمت داد / تارا را چند بخریم؟

تارا یک خودروی سدان کوچک است که توسط شرکت ایران‌خودرو در ایران تولید می‌شود. این خودرو با طراحی جذاب و مدرن، به عنوان یک گزینه اقتصادی و مناسب برای خریدارانی که به دنبال یک خودروی کوچک و شهری هستند، معرفی شده است.

آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۱۴ آبان ۱۴۰۲ به شرح زیر است. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک ۷۸۵ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت تارا اتوماتیک صفر

قیمت تارا اتوماتیک V۴ صفر ۱۴۰۲ در بازار آزاد ۱۰ میلیون تومان گران شد و به ۸۷۰ میلیون رسید پس از قیمت های گران اوایل سال در چند ماه گذشته این قیمت بالاترین نرخ برای یک خودروی ایرانی است.

تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشت این سدان اتوماتیک در حال حاضر ۷۹۵ میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت ماشین تارا اتوماتیک ایران خودرو مدل ۱۴۰۱ نیز با ۷۶۵ میلیون تومان شد که افزایش قیمت ۱۰ میلیونی دارد.

قیمت تارا دنده ای صفر

قیمت تارا دنده ای صفر در بازار آزاد بدون تغییر بود بر این اساس تارا دنده ای مدل ۱۴۰۲ ۶۷۰ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده ای مدل ۱۴۰۱ هم به ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است این سواری های ایران خودرو در این هفته بدون تغییر قیمت در بازار به فروش می رسند.

قیمت تارا در کارخانه

قیمت تارا اتوماتیک صفر در کارخانه ۴۹۰ میلیون تومان است. قیمت کارخانه تارا دنده ای نیز ۳۹۴ میلیون تومان بوده است. ایران خودرو دو مدل تارای جدید هم معرفی کرده است که بر این اساس تارا اتوماتیک V۴ LX در نمایندگی ۶۸۵ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده ای v۱پلاس نیز ۵۸۰ میلیون تومان است.

قیمت روز خودروی تارا
برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
V۴ LX ۱۴۰۲ صفر (کارخانه) ۶۸۵,۰۰۰,۰۰۰
V۴ LX ۱۴۰۲ صفر ۸۷۰,۰۰۰,۰۰۰
اتوماتیک ۱۴۰۲ صفر ۷۹۵,۰۰۰,۰۰۰
اتوماتیک ۱۴۰۲ صفر (کارخانه) ۴۹۰,۵۵۱,۰۰۰
اتوماتیک ۱۴۰۱ صفر ۷۶۵,۰۰۰,۰۰۰
دنده ای v۱پلاس ۱۴۰۲ صفر (کارخانه) ۵۸۰,۱۲۰,۰۰۰
دنده ای ۱۴۰۲ صفر ۶۷۰,۰۰۰,۰۰۰
دنده ای ۱۴۰۲ صفر(کارخانه) ۳۹۴,۴۶۰,۰۰۰
دنده ای ۱۴۰۱ صفر ۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰
دنده ای ۱۴۰۰ صفر ۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰