پست نعیمه نظام دوست به یاد همبازی فقیدش

پست نعیمه نظام دوست به یاد همبازی فقیدش

درباره درگذشت همبازی اش در برنامه های طنز نوشت.

پست نعیمه نظام دوست به یاد همبازی فقیدش

مختصر بیوگرافی نعیمه نظام دوست بازیگر

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون متولد 23 آبان 1353 در تهران است. او در یک خانواده 6 نفره با اصالت رشتی به دنیا آمد و در بین چهار خواهر فرزند سوم می باشد و سال ها پیش پدرش را از دست داده است. این بازیگر سال 1382 بعنوان دستیار و منشی صحنه در فیلم «بر بوم زمان» حضور داشت و اولین حضورش به عنوان بازیگر به سال 1386 در فیلم «توفیق اجباری» مربوط می شود.

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست عکس از شروین شیرکوبی

بازیگر سریال چشم بندی، چهار خواهر دارد و خودش فرزند سوم خانواده است. نعیمه نظام دوست در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

شایعه ازدواج نعیمه نظام دوست

شایعه ازدواج خانم بازیگر و عمو پورنگ گویا از یک پیج لاغری و به دنبال تبلیغ برای کاهش وزن منتشر شده، در این پیج به دروغ نوشته شده که بازیگر محله گل و بلبل عنوان نموده داریوش فرضیایی همکارم بوده ولی هم اکنون هم نفسم شده است و او در دوران چاقی نیز مرا دوست داشته!

نعیمه نظام دوست که در کارهایی مانند محله گل و بلبل، بچه محل، کلبه عمو پورنگ با داریوش فرضیایی همکاری داشته است، چندین بار عنوان نموده است که عمو پورنگ دوست و همکار، پسرش است، لطفاً از این شایعات بد دست بردارید.

واقعیت خبر ازدواج نعیمه نظام دوست با عمو پورنگ فاش شد

نعیمه نظام دوست مجرد است و در فیلم هایی مانند هزارپا، سن پترزبورگ، توفیق اجباری، رفقای خوب، آپاچی، شب عید، افسونگر، همسایه ها، ساختمان پزشکان، ریحانه، ساعت خوش و… بازی کرده است.

پیشنهاد فر نیوز
بهبود علائم آرتروز دست با دارویی مقرون‌به‌صرفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *