پشت پرده غیبت مشکوک ستاره استقلال در تمرینات ؛ جدایی قطعی شد؟
پشت پرده غیبت مشکوک ستاره استقلال در تمرینات ؛ جدایی قطعی شد؟

فرشید باقری هافبک وسط استقلال یکی از بازیکنانی است که طی هفته ها و ماه‌های گذشته بارها شایعاتی درباره جدایی اش از جمع آبی پوشان مطرح شده است. حالا در آخرین روزهای نقل و انتقالات این موضوع بالاخره جدی شده است. طی روزهای قبل صحبت هایی درباره احتمال جدایی فرشید باقری از جمع آبی های […]

فرشید باقری هافبک وسط استقلال یکی از بازیکنانی است که طی هفته ها و ماه‌های گذشته بارها شایعاتی درباره جدایی اش از جمع آبی پوشان مطرح شده است. حالا در آخرین روزهای نقل و انتقالات این موضوع بالاخره جدی شده است.

طی روزهای قبل صحبت هایی درباره احتمال جدایی فرشید باقری از جمع آبی های شنیده می شد. در اینباره حتی گفته می‌شود که او برای رفتن به تیم های دیگر با فرهاد مجیدی نیز به توافق رسیده است.

امروز اما اتفاقی افتاد که به موضوع جدایی باقری دامن زد. فرشید باقری بدون آنکه مشکل خاصی داشته باشد در تمرین امروز تیمش غایب بود تا جدایی اش از جمع آبی پوشان قطعی به نظر برسد.

درباره باقری گفته می‌شود سپاهان و گل گهر سیرجان تیم هایی هستند که خواهان جذب این هافبک ‌اند و حال باید دید طی ۳، ۴ روز آینده چه اتفاقاتی پیرامون این بازیکن رخ خواهد داد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۲۶ قطعه کبک وحشی از شکارچیان غیرمجاز در سنقر