پلمب ترکیش ایرلاین/ نه سازمان هواپیمایی جواب می‌دهد نه تعزیرات

به گزارش افق کرمانشاه، خبر پلمپ دفتر ترکیش ایرلاین ابتدا از سوی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شد. ابراهیم سوزنچی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: اردوغان زنگ زده و یک‌ساعت با رییس‌جمهور منتخب صحبت کرده که انشاءلله روابط رو حسنه کنیم. همین امروز اماکن رفته دفتر ترکیش ایرلاین رو به دلیل حجاب پلمپ کرده؛ حتما تصادفی بوده.

پلمپ ترکیش ایرلاین/نه سازمان هواپیمایی جواب می‌دهد نه تعزیرات

پس از انتشار گسترده این خبر در فضای مجازی، سازمان هواپیمایی در تماس افق کرمانشاه، حاضر به پاسخگویی درباره موضوع نشد. سازمان تعزیرات نیز در مقابل سوال افق کرمانشاه، در این خصوص توضیحی ارائه نکرد.

پیش از این نیز تابناک در گزارشی نوشت که مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه‌وشهرسازی این پلمپ را گردن نگرفت و اعلام کرد «انتساب این پلمپ و اخراج مدیر دفتر ترکیش در تهران به وزیر راه‌وشهرسازی کذب است».

اما این اتفاق در حالی است که علی صالحی، دادستان تهران امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا حکم قضایی برای پلمب دفتر ترکیش ایرلاین صادر شده بوده است، تاکید کرد: هیچ حکم قضایی در این مورد صادر نشده است.

۲۲۳۲۲۵

نوشته پلمب ترکیش ایرلاین/ نه سازمان هواپیمایی جواب می‌دهد نه تعزیرات اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.