پنس: اصلح‌ترین فرد برای ریاست جمهوری آمریکا هستم

پنس: اصلح‌ترین فرد برای ریاست جمهوری آمریکا هستم

، معاون پیشین رئیس جمهور در دوران ریاست جمهوری دونالد و یکی از نامزد‌های سال ۲۰۲۴، در گفتگو با شون هنیتی، مجری شبکه‌ی تلویزیونی فاکس نیوز مدعی شد خودش اصلح‌ترین و کارآزموده‌ترین فرد برای ریاست حزب محافظه کار و ریاست جمهوری آمریکاست.

او با اشاره به مناظره اخیرش گفت: شما پرسیدید چه کسی برای این شغل (ریاست جمهوری آمریکا) آماده‌ترین است. من با تمام احترامی که برای دوستانم در اینجا قائلم و حتی آن دوستی که شاید دارد ما را تماشا می‌کند (دونالد ترامپ). من بدون تردید آماده ترین، آزموده ترین، اصلح‌ترین و اثبات شده‌ترین محافظه کار در این رقابت هستم. من در کنگره‌ی آمریکا رئیس بودم؛ من در ایجاد توازن در بودجه بهترین عملکرد را داشتم و هنگامی که فرماندار بودم در زمینه‌ی نرخ اوراق بهادار بهترین نمره‌ی قبولی را دریافت کردم و در جایگاه معاون رئیس جمهور آمریکا، بودجه‌ای اختصاص دادیم تا کاهش بودجه‌ی ارتش را که در دوران ریاست جمهوری اوباما اتفاق افتاده بود جبران شود و سپس با بدترین همه گیری یکصد سال گذشته روبرو شدیم!

وی ادامه داد: این کشور هم اکنون با مشکل بسیار جدی روبروست! عقب نشینی فاجعه بار جو بایدن از افغانستان، دشمنان آزادی را در سراسر جهان به حال خود رها کرده است! و در عین حال دارد هزینه‌های نظامی و بودجه‌ی ارتش را کاهش می‌دهد. او (بایدن) مرز جنوبی آمریکا را باز گذارده و رها کرده و بدترین بحران دوران معاصر را رقم زده است. طوفان هزینه‌های دولت بایدن به بدترین تورم در ۴۰ سال گذشته تبدیل شده، نرخ رهن هفته‌ی گذشته به بالاترین رقم در بیست و یک سال گذشته افزایش یافت و ارزش‌هایی که برای ما بیشترین اهمیت را دارند همچون آزادی مذهبی مدام دارند تضعیف می‌شوند. دیگر هیچ جایی برای آزمون و خطا وجود ندارد.

پیشنهاد فر نیوز
اتفاق عجیب در لیگ برتر | حمله قهرمان بوکس جهان به هالند! +فیلم

اصلح‌ترین فرد برای ریاست جمهوری آمریکا هستم

پنس در انتها گفت: من خاضعانه عرض می‌کنم، وقتی نگاه می‌کنم و می‌بینم آمریکا با چه چالش‌های بزرگی روبروست و به تجربه‌هایی که خودم داشتم می‌نگرم، این است که خود را باتجربه ترین، اثبات شده‌ترین و آزموده‌ترین فرد محافظه کار می‌دانم که شایستگی این حوزه را دارد و درست همین تجربه است که مدیریت محافظه کاری نیاز دارد تا بتواند این کشور را متحول سازد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *