پیامرئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در شهرستان اسلام‌آبادغرب

بسم الله الرحمن الرحیم مردم عزیز و باورمند شهرستان اسلام آبادغرب ؛ درود بی‌پایان بر شور و شعور و حماسه‌ی حضور شما در چهاردهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری، که برگ زرینی دیگر در تاریخ سیاسی این دیار را رقم زد؛ انتخاباتی که در دور دوم با افزایش مشارکت و رای کم‌نظیر و معنادار ۷۶ درصدی […]

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و باورمند شهرستان اسلام آبادغرب ؛

درود بی‌پایان بر شور و شعور و حماسه‌ی حضور شما در چهاردهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری، که برگ زرینی دیگر در تاریخ سیاسی این دیار را رقم زد؛ انتخاباتی که در دور دوم با افزایش مشارکت و رای کم‌نظیر و معنادار ۷۶ درصدی به رییس‌جمهور منتخب، همراه گردید.

ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در اسلام‌آبادغرب و حمیل، بر خود لازم می‌داند از همه‌ی شما مردم فهیم، اعم از مرد و زن، دختر و پسر، پیر و جوان و نیز اقشار و اصناف مختلف، تقدیر و تشکر نماید که حماسه‌ی باشکوه حضور و انتخاب شما همشهریان عزیز، شایسته‌ی بهترین سپاس‌ها و بزرگ‌ترین تجلیل‌ها است.

انتخاب دکتر پزشکیان، انتخابی از جنس امید، و رای به عدالت، سلامت و صداقت بود. رجاء واثق داریم که رییس‌جمهور منتخب و دولت ایشان هم قدر این رای و اعتماد را دانسته و با همت و تلاش بی‌پایان، جواب شایسته‌ای به مطالبات مردم ایران و خصوصا دیار محروم و مغفول‌مان خواهند داد.
در پایان ضمن تشکر مجدد از حماسه‌سازی سرافرازانه‌ی شما مردم عزیز و خصوصا یاران و یاورانی که در روند انتخابات، ستاد دکتر پزشکیان را مساعدت نمودند، به استحضار می‌رسانیم، با توجه به آغاز ماه محرم که ماه عزاداری سرور و سالار شهیدان است، جشن و شادی پیروزی برگزار نمی‌گردد لیکن در فرصتی دیگر و به نحوی شایسته، جهت قدردانی لازم، اقدام شایسته و بایسته صورت خواهد گرفت.

علی پرندین
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در شهرستان اسلام‌آبادغرب