پیام فرمانده نیروی زمینی ارتش به مناسبت درگذشت امیر سرتیپ آذرفر

پیام فرمانده نیروی زمینی ارتش به مناسبت درگذشت امیر سرتیپ آذرفر

پیام فرمانده نیروی زمینی ارتش به مناسبت درگذشت امیر سرتیپ آذرفر

امیر سرتیپ‌ دوم غضنفر آذرفر، فرمانده اسبق لشکر ۶۴ ارومیه و فاتح عملیات «کربلای ۷» در سن ۸۴ سالگی بر اثر کهولت سن در اصفهان به همرزمان شهیدش پیوست.

به گزارش گروه سیاسی حیات، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش با صدور پیامی، درگذشت امیر سرتیپ‌ دوم غضنفر آذرفر، فرمانده اسبق لشکر ۶۴ ارومیه و فاتح عملیات «کربلای ۷» را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
«و بشر الصابرین ألَّذین إذا أصابتهم مصیبه قالوا إنا للّه و إنا إلیه راجعون» (بقره/۱۵۶)
خبر درگذشت ناگهانی و عروج آسمانی مرد حماسه‌ساز سال‌های دفاع مقدس، سرباز ارتش اسلام و مجاهد نستوه، امیر سرتیپ دوم آذرفر، موجب تأسف و تألم خاطر همگان در نیروی زمینی ارتش شد.
مرحوم امیر سرتیپ دوم غضنفر آذرفر قهرمانی ایثارگر و رزمنده‌ای مخلص بود که جراحات و صدمات متعدد ناشی از دوران هشت سال دفاع مقدس را مدالی پرافتخار و عطیه‌ای الهی بر خود می‌دانست.
ایشان در ایمان، رشادت، اخلاص و ولایت‌مداری، اسوه‌ای تکرارنشدنی بود و فقدان این سرباز مخلص میهن، همرزمان آن بزرگوار در ارتش مکتبی و ولایی را متأثر کرد.
اینجانب به نیابت از تمام همرزمانم در نیروی زمینی محوری قهرمان ارتش، درگذشت امیر سرتیپ دوم غضنفر آذرفر را خدمت خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال، برای آن مرحوم علوّ درجات و برای بازماندگان صبر جمیل را خواهانم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ کیومرث حیدری»

  • تیمسار غضنفر آذرفر دلاور پرافتخار دفاع مقدس به همرزمان شهیدش پیوست

  • ارتقای روند رو به رشد تحرک در نیروی زمینی ارتش