پیام مشترک امام جمعه و استاندار کرمانشاه درپی پاسخ مقتدرانه علیه رژیم صهیونیستی

  • افران
پیام مشترک امام جمعه و استاندار کرمانشاه درپی پاسخ مقتدرانه علیه رژیم صهیونیستی

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه و استاندار کرمانشاه در پیامی از درایت و تدابیر هوشمندانه در تحقق «وعده صادق» توسط سربازان دلیر نظام اسلامی قدردانی کردند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حبیب الله غفوری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه و محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه در پیامی از درایت و تدابیر هوشمندانه در تحقق «وعده صادق» توسط سربازان دلیر نظام اسلامی قدردانی کردند.

متن پیام بدین شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا من المجرمین منتقمون؛ به‌یقین ما از مجرمان انتقام خواهیم گرفت (سوره سجده، آیه ۲۲)

پاسخ مقتدرانه، افتخارآمیز و عبرت‌آموز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همکاری سایر نیروهای مسلح کشورمان به جنایات رژیم خبیث صهیونیستی که عمل به «وعده صادق» رهبر مقتدر و حکیم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بود، موج بزرگی از شعف، امید و غرور را در ملت‌های مظلوم و مسلمان جهان به‌ویژه جبهه مقاومت و ایران اسلامی ایجاد کرده است.

این اقدام تنبیهی، یک پاسخ مشروع و مطابق حقوق بین‌المللی به جنایت رژیم وحشی صهیونیستی در حمله موشکی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق بود که منجر به شهادت هفت تن از مستشاران قانونی کشورمان شده بود.

عملیات بی‌سابقه دلیرمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داد که جمهوری اسلامی هیچ تعرضی به فرزندان، خاک و منافع ملت ایران را برنمی‌تابد. دشمنان ملت مؤمن ایران اسلامی خوب می‌دانند که رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی سال‌ها پیش فرمودند: «دوران بزن دررو تمام‌شده است».

هدف کلیدی این پاسخ موشکی، تضمین بازدارندگی علیه جمهوری اسلامی، پایان جنگ در منطقه و مهار وحشی‌گری‌های رژیم کودک کش صهیونیستی بوده که بیش از شش ماه است در حال کشتار و نسل‌کشی و جنایت در منطقه است.

به یاری خداوند متعال در این عملیات تاریخ‌ساز به حامیان و هم‌پیمانان رژیم خبیث صهیونیستی به‌خوبی تفهیم شد که جهانیان و به‌ویژه ملت‌های مستقل و آزاده نمی‌پذیرند که سگ هار آمریکا بدون توجه به قوانین بین‌المللی و حقوق انسانی، گستاخانه دست به هر کشتار و جنایتی بزند و هیچ عواقبی هم برای او نداشته باشد.

این‌جانبان با قدردانی و تقدیر از درایت و تدابیر هوشمندانه و «وعده صادق» رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقدام دقیق و شجاعانه نیروهای مسلح کشورمان، بار دیگر جنایت‌های رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین و غزه و حمله به کنسولگری ایران را محکوم می‌کنیم و ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای جبهه مقاومت و سرداران و سربازان دلیر نظام اسلامی، برای امنیت و اقتدار ایران اسلامی سجده شکر به درگاه ایزد منان می‌ساییم.

حبیب‌الله غفوری

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه

محمد طیب صحرایی

استاندار کرمانشاه»

کد خبر 744569

  • خرید چیلر
  • دستگاه حضور و غیاب