پیشگیری و مبارزه با فساد خط قرمز دولت سیزدهم است

پیشگیری و مبارزه با فساد خط قرمز دولت سیزدهم است

حجت الاسلام والمسلمین حسن امروز ۷ شهریور ماه در ششمین روز از در نشست با مدیران خراسان شمالی اظهار کرد: برای مبارزه با فساد، اقدامات این دولت بی نظیر است که اصول ۱۲ گانه ای تدوین شد که یکی از آن ها شایسته گزینی، تعیین نماینده ویژه رئیس جمهور در حوزه پیشگیری و مبارزه با فساد است.

وی ادامه داد: با تاکیدات رئیس جمهور، تمامی موارد فساد با جزییات و به صورت دقیق مورد پیگیری قرار خواهد گرفت، به طوری که مدعی مبارزه با فساد و برخورد با متخلفان هستیم.

وی با بیان اینکه انتصابات از موضوعات مهم دولت سیزدهم است، گفت: کمیته ای برای بررسی انتصابات استان ها تعیین شده است که نیروهای باتجربه ای در این استان از سوی استاندار انتخاب شده که به نسبت سایر استان ها متفاوت است.

درویشیان به اهمیت جایگاه مدیران در خدمت رسانی بهتر به مردم اشاره و اظهار کرد: باید از این فرصت به درستی استفاده شود و خوشبختانه همدلی، هماهنگی و وحدت نظر در ارتقای خدمت به مردم و انجام ماموریت های مختلف در مدیران خراسان شمالی نقش آفرین است.

وی دولت سیزدهم را دولت مردمی، تحول گرا و در میدان دانست و افزود: پایه دولت تحقق منویات مقام معظم رهبری با تاکید بر عدالت گرایی، جهادی عمل کردن و تلاش شبانه روزی است.

پیشگیری و مبارزه با فساد خط قرمز دولت سیزدهم است

در ادامه این نشست استاندار خراسان شمالی به کسب رتبه های کشوری استان در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: با تلاش مدیران در حوزه مبارزه با مواد مخدر رتبه دوم، ماندگاری زائران رتبه ششم، مشارکت اجتماعی رتبه دوم، کاهش بیکاری رتبه ۱۲، مسکن ملی رتبه دهم و ارتقای پارک علم و فناوری کسب شده است.

محمدرضا حسین نژاد اظهار کرد: با این سفر و انعکاس مشکلات به رییس جمهور، توفیقات خوبی را بدست خواهیم آورد، همچنین با اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس جمهور شاهد تحرکات خوبی در استان خواهیم بود.