ژنرال صهیونیست: این روز روز قیامت است

     

ژنرال صهیونیست: این روز روز قیامت است

به نقل از المیادین، «اسحاق بریک» ژنرال ذخیره ارتش اذعان کرد که در نبرد آینده میان این رژیم و مقاومت، نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به هدفی راهبردی برای مقاومت مبدل خواهد شد.

این ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در جنگ آینده میان این رژیم و مقاومت، روزانه ۳۵۰۰ موشک به سوی اراضی اشغالی پرتاب خواهد شد و علاوه بر آن، هزاران پهپاد نیز روانه این اراضی خواهند شد.

بریک در ادامه با اشاره به دقت و کیفیت موشک‌های مقاومت و اثرگذاری آنها افزود: موشک‌هایی سنگین و دقیق روی باند فرودگاه‌ها یا نزدیکی آنها فرود خواهند آمد و آنها را ویران خواهند کرد.

ژنرال صهیونیست: این روز روز قیامت است

این ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی روز وقوع جنگ میان مقاومت و رژیم صهیونیستی را «روز قیامت» نامید و اذعان کرد که در این روز نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی ضربه مرگباری از سوی مقاومت دریافت خواهد کرد و پس از آن دیگر نخواهد توانست که خود را بازیابد.

این در حالی است که «گادی شامنی» فرمانده سابق منطقه مرکزی ارتش رژیم صهیونیستی نیز با اشاره به عملیات مقاومتی «حواره» در روز گذشته که به هلاکت ۲ شهرک‌نشین صهیونیست انجامید، پیش‌بینی کرد که دامنه عملیات‌های مقاومتی و درگیری میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها افزایش خواهد یافت.

شامنی درباره سید حسن نصرالله نیز گفت: سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به خوبی می‌داند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. نیروهای حزب الله همواره در حالت آمادگی به سر می‌برند و می‌دانند که ما ضعف داریم و کابینه حتی از سایه خود هم می ترسد.