کارت‌های مرزی را فعال کنید / گازرسانی به منازل شهروندان
نودشه باید به سرعت انجام پذیرد
کارت‌های مرزی را فعال کنید / گازرسانی به منازل شهروندان
نودشه باید به سرعت انجام پذیرد

سرویس کرمانشاه _ مامو طاهر کردبهمن رئیس شورای شهر مرزی نودشه بر ضرورت فعال کردن کارت های مرزی و برقراری تجارت چمدانی و تسریع در گازرسانی به شهروندان این شهر تاکید کرد. به گزارش کردپرس معاون سیاسی، امنیتی استانداری با همراهی رئیس شورای شهر نودشه  از چشمه سرچشمه ی نودشه که تامین کننده اصلی آب […]

کارت‌های مرزی را فعال کنید / گازرسانی به منازل شهروندان نودشه باید به سرعت انجام پذیرد

سرویس کرمانشاه _ مامو طاهر کردبهمن رئیس شورای شهر مرزی نودشه بر ضرورت فعال کردن کارت های مرزی و برقراری تجارت چمدانی و تسریع در گازرسانی به شهروندان این شهر تاکید کرد.

به گزارش کردپرس معاون سیاسی، امنیتی استانداری با همراهی رئیس شورای شهر نودشه  از چشمه سرچشمه ی نودشه که تامین کننده اصلی آب شرب شهروندان نودشه و برخی نقاط دیگر این شهر بازدید به عمل آورد.

در این بازدید کردبهمن رئیس شورای اسلامی شهر نودشه ضمن بازگو نمودن تاریخ مقاومت مردم این شهر مرزی در دوران هشت سال دفاع مقدس در خصوص تامین آب شهروندان و برخی مشکلات دیگر شهر نودشه گفت: با تلاش و کوشش مسئولین استان و شهرستان و پیگیری های شورای شهر خوشبختانه برخی نواقص سایت های انتقال آب چشمه ی بل در پاییز گذشته رفع و هم اکنون بیش از ۹۰ در صد آب شرب نودشه از آب چشمه ی بل تامین می گردد.

وی افزود: اکثریت چشمه های تامین آب مورد نیاز باغات دچار پایین رفت آب سفره های زیر زمینی شده اند و اگر در چند هفته ی آینده شاهد بارش نزولات جوی نباشیم اکثریت باغداران نودشه در ماههای آینده با مشکل تامین آب برای باغات مواجه خواهند شد که لازم است در این راستا مسئولین به ویژه در بخش کشاورزی هم اکنون راه چاره های مناسبی را اندیشه نمایند.

کردبهمن عنوان کرد: یکی از خواستهای اکثریت مردم نودشه فعال نمودن کارتهای مرزی برای واردات چمدانی است که متاسفانه هر چند شهر نودشه با مرز کمتر از دو کیلومتر فاصله دارد اما مدتی است امتیاز واردات چمدانی این کارتها قطع شده است که امیدواریم با همت و مساعدت مسئولین هر چه سریعتر کارتهای این مردم مرزدار جهت واردات چمدانی فعال شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیش از نیمی از طلاق‌ها در کرمانشاه به اعتیاد مربوط است/پرداخت 7 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به بهبودیافتگان

رئیس شورای شهر مرزی نودشه افزود: شهرداری نودشه نیاز عاجل به کمک های مسئولین هم برای تامین حقوق کارمندان و کارگران و هم برای انجام کارهای عمرانی خارج از اعتبارات معمول عمرانی دارد که از مسئولین انتظار مساعدت عاجل را داریم.

وی در ادامه عنوان کرد: ساختمان شهرداری بسیار فرسوده بوده و با عنایت به این ستاد بحران این شهر در شهرداری مستقر است در بروز هر گونه حادثه ایی به ویژه زلزله این ساختمان بلااستفاده گردیده و رسیدگی ها در برهه ی بحران بلافاصله با مشکل مواجه می گردد که امیدواریم بصورت عاجل اعتباری برای بازسازی و نوسازی ساختمان شهرداری تخصیص داده شود.

در پایان خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی استانداری کرمانشاه اظهار امیدواری کرد که با پیگیری های که انجام خواهد پذیرفت مشکلات مطرح شده توسط رئیس شورای شهر ضمن بررسی توسط کارشناسان فنی در اسرع وقت مرتفع گردند.