کاروان خدمت شهرداری کرمانشاه به منطقه ۷ رسید

  • افران
کاروان خدمت شهرداری کرمانشاه به منطقه ۷ رسید

شهردار کرمانشاه و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری برای ملاقات با اهالی منطقه ۷ به مسجدالسادات شهرک کرناچی، رفتند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، نادر نوروزی شهردار کرمانشاه، معاونان و مدیران ستادی شهرداری کرمانشاه امروز _ دوشنبه هفتم خرداد _ به دیدار اهالی شهرک کرناچی واقع در منطقه هفت در مسجد السادات رفتند.

۱۰۰ نفر از اهالی در این دیدار با شهردار کرمانشاه به گفت‌وگو نشستند و مشکلات خود را مطرح کردند و شهردار کرمانشاه دستورات لازم را برای رسیدگی به تقاضاهای مردمی در اسرع وقت صادر کرد.

نادر نوروزی، شهردار کرمانشاه در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: برای اطلاع از وضعیت محلات شهر کرمانشاه، طبق رویه گذشته امروز توفیق پیدا کردم به همراه جمعی از مدیران شهرداری کرمانشاه برای گفت‌وگو با اهالی منطقه هفت در مسجد السادات شهرک کرناچی حضور پیدا کنم و پای صحبت‌های گرم و صمیمی شهروندان بنشینم.

وی تصریح کرد: بیشتر مراجعات امروز درخواست آسفالت، مرمت و لکه‌گیری آسفالت معابر، نگهداری فضای سبز، مشکلات ساخت‌وساز و درخواست استخدام بود، مواردی که مدیران مربوط به آن در مسجد حضور داشتند در محل رسیدگی و تعدادی نیز برای بررسی بیشتر ارجاع شد.

احسان کنعانی، شهردار منطقه ۷ کرمانشاه نیز اظهار کرد: امروز میزبان کاروان خدمت شهرداری کرمانشاه در منطقه بودیم و شهردار کرمانشاه برای دیدار با اهالی به همراه مدیران و معاونان در مسجد السادات شهرک صادقیه حضور یافتند و با ۱۰۰ نفر از مراجعان به گفت‌وگو نشستند.

وی افزود: بیشتر درخواست‌ها در مورد آسفالت معابر، تسریع در ارائه خدمات رسانی، فضای سبز، پاکیزگی محلات و استخدام بود.

کنعانی تاکید کرد: محلات سطح منطقه هفت از محلات حاشیه شهر است، مشکلات عدیده‌ای دارند که تلاش داریم به مشکلات بنا بر توان مالی شهرداری رسیدگی کنیم.

وی اضافه کرد: تعدادی از مراجعان درخواست رسیدگی به وضعیت معابر و ساخت‌وساز را داشتند که شهردار کرمانشاه مقرر کرد از طریق مجاری قانونی ذی‌ربط رسیدگی در این زمینه صورت گیرد و تعدادی خواهان بازسازی مسجد شدند.

شهردار منطقه ۷ کرمانشاه تصریح کرد: شهرک کرناچی از محلات حاشیه‌ای است و طی چند سال اخیر به شهر کرمانشاه الحاق شده که نسبت به محلات دیگر از زیرساخت‌های کمتری برخوردار است و ساماندهی این محله همت همه دستگاه‌های مرتبط را می‌طلبد و شهرداری به تنهایی در توانش نیست که مشکلات این محله را کامل رفع کند.

کنعانی ادامه داد: امید است که به زودی با پای کار آمدن همه دستگاه‌ها شاهد ارتقای وضعیت این محله باشیم.

کد خبر 757489

  • خودرو بر هشترود