کالا‌های اساسی به اندازه کافی در استان وجود دارد
کالا‌های اساسی به اندازه کافی در استان وجود دارد

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه کالا‌های اساسی به اندازه کافی در استان وجود دارد، گفت: مردم در این زمینه هیچ نگرانی نداشته باشند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به اینکه در روز‌های اخیر مقداری قیمت مرغ در بازار افزاش پیدا کرده […]

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه کالا‌های اساسی به اندازه کافی در استان وجود دارد، گفت: مردم در این زمینه هیچ نگرانی نداشته باشند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به اینکه در روز‌های اخیر کالا‌های اساسی به اندازه کافی در استان وجود داردمقداری قیمت مرغ در بازار افزاش پیدا کرده است، اظهار داشت: مشکلاتی در سیستم توزیع مرغ وجود داشت که این مسئله امروز (شنبه) حل می‌شود.

وی افزود: از روز یکشنبه مرغ با قیمت ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار توزیع می‌شود و با هر کسی که بیشتر از قیمت مصوب بفروشد، برخورد خواهد شد.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: زنجیره توزیع گوشت مرغ از مرغداری تا مراکز توزیع در استان با مشکلاتی روبه رو است که در سریع‌ترین زمان ممکن اصلاح خواهد شد.

بازوند تصریح کرد: از امروز بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعزیرات حکومتی با دقت بیشتری بر بازار و زنجیره تهیه و توزیع محصول نظارت و با متخلفان برخورد خواهند کرد.

وی به بازار میوه شب عید نیز اشاره کرد و گفت: میوه به اندازه کافی در بازار وجود دارد و به زودی میوه مورد نیاز هم در انبار‌ها ذخیره خواهد شد و هیچ نگرانی در رابطه با تامین میوه شب عید وجود ندارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سجاد آقایی به نساجی پیوست (عکس)