کرمانشاهی‌ها امسال بیش از ۴۹ میلیارد تومان جریمه
شدند
کرمانشاهی‌ها امسال بیش از ۴۹ میلیارد تومان جریمه
شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فضل‌الله شیری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: برای اصلاح امور ترافیک علاوه بر توجه جدی به حوزه اطلاع‌رسانی و آموزش باید زیرساخت‌های مهندسین ترافیک و تجهیزات ترافیک در سطح معابر هم در اولیت باشند. وی موضوع ترافیک را یک بحث پدیده اجتماعی دانست و گفت: در همه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فضل‌الله شیری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: برای اصلاح امور ترافیک علاوه بر توجه جدی به حوزه اطلاع‌رسانی و آموزش باید زیرساخت‌های مهندسین ترافیک و تجهیزات ترافیک در سطح معابر هم در اولیت باشند.

وی موضوع ترافیک را یک بحث پدیده اجتماعی دانست و گفت: در همه بحث‌های اجتماعی محوریت مردم است و مشارکت مردم خیلی مهم است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: ۵۳۷ هزار و ۵۳۹ فقره پلاک یا وسیله نقلیه در استان داریم که ۳۴۶ هزار و ۱۸۲ فقره از آن با پلاک ۱۹ مربوط به شهر کرمانشاه است.

وی با بیان اینکه ۱۵۹ هزار و ۵۹۲ نفر در استان دارای گواهینامه رانندگی هستندف افزود:طی ۱۱ ماه سپری شده از سال جاری، ۳۹۹ هزار و ۴۵۶ نفر از ما خدمات کارشناسی دریافت کرده‌اند.

شیری تصریح کرد: طی مدت مذکور یک‌میلیون و ۲۳۳ هزار برگه جریمه با مبلغی در حدود ۴۹ میلیارد تومان برای تخلفات رانندگی صادر شده است.

وی گفت: در حوزه عملیات اجرایی، کنترل معابر و ارتقای نظم ترافیکی و ارتقای حوزه اجتماعی دارای ۵۵ درصد افزایش عملکرد هستیم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تزریق ۲۲۶۶ دُز واکسن کرونا در سنقر و کلیایی