کرمانشاهی‌ها در ۸ سال دفاع مقدس خوش درخشیدند / تیم‌های
کارشناسی مسائل قضایی کرمانشاه را با دقت بررسی کرده اند
کرمانشاهی‌ها در ۸ سال دفاع مقدس خوش درخشیدند / تیم‌های
کارشناسی مسائل قضایی کرمانشاه را با دقت بررسی کرده اند

سرویس کرمانشاه _ رئیس قوه قضائیه در آغاز سفر یک روزه به استان کرمانشاه در ابتدای ورود به فرودگاه این شهر در جمع خبرنگاران گفت: ۲۳ نفر از همکاران قضایی را به جای جای استان کرمانشاه اعزام کرده ایم و مسایل قضایی، اداری و سازمانی را بررسی کرده‌اند. به گزارش خبرنگار کردپرس؛ آیت اله رئیسی […]

کرمانشاهی‌ها در ۸ سال دفاع مقدس خوش درخشیدند / تیم‌های کارشناسی مسائل قضایی کرمانشاه را با دقت بررسی کرده اند

سرویس کرمانشاه _ رئیس قوه قضائیه در آغاز سفر یک روزه به استان کرمانشاه در ابتدای ورود به فرودگاه این شهر در جمع خبرنگاران گفت: ۲۳ نفر از همکاران قضایی را به جای جای استان کرمانشاه اعزام کرده ایم و مسایل قضایی، اداری و سازمانی را بررسی کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار کردپرس؛ آیت اله رئیسی با ابراز خوشحالی از سفر به استان کرمانشاه عنوان کرد: از اینکه به دلایل شرایط کرونایی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در این سفر نمی توانیم در خدمت همه مردم کرمانشاه باشیم و نشست های مردمی داشته باشیم؛ متاسف هستیم اما به میزانی که میسر باشد جلساتی را خواهیم داشت.

وی افزود: امروز نشستی را با حضور استاندار کرمانشاه و نماینده مقام معظم رهبری در استان خواهیم داشت. همچنین نشستی با همکاران قضایی خواهیم داشت و از نظرات آن ها مطلع خواهیم شد. در ادامه نیز نشستی را با حضور فرهیختگان استان برگزار خواهیم کرد.

رئیس قوه قضائیه عنوان کرد: در پایان سفر نیز مجموع بررسی‌ها و تحقیقات میدانی همکاران در جلسه شورای قضایی استان مطرح خوهد شد. 

وی ادامه داد؛ برخی از مسائلی را که در استان کرمانشاه قابل حل است در همین جا پیرامون آن تصمیم گیری خواهد شد. برخی مشکلات و کاستی ها نیز  در مرکز حل خواهد گردید.

وی یادآور شد: استان کرمانشاه هم در آغاز جنگ و هم در پایان دفاع مقدس، یک نقش آفرینی جدی داشت و‌ مردان غیور و زنان با همت این استان در مقابل دشمنان بعثی ها و منافقین ایستادگی کردند و این استان در ۸ سال دفاع مقدس خوش درخشید و هم در عرصه های مختلف امتحان خوبی پس داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ترافیک روان در تمامی محورهای مواصلاتی کرمانشاه