کرمانشاه به بازار سرمایه و مرکز کسب و کار تبدیل می‌شود

کرمانشاه به بازار سرمایه و مرکز کسب و کار تبدیل می‌شود

مدیرعامل شرکت بورس تهران از تاسیس مرکز مالی بورس تهران در کرمانشاه با همکاری مسئولان استان خبر داد و گفت: کرمانشاه به بازار سرمایه و مرکز کسب و کار تبدیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، در جلسه‌ای که عصر امروز _پنجشنبه، دوم آذر_ در دفتر محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه و با حضور عبدالرضا مصری نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، محمود گودرزی مدیرعامل شرکت بورس تهران و عبدالوحید محمدی سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه برگزار شد، محمود گودرزی با تشکر از همراهی و حمایت مدیران استان برای بهره‌مندی این استان از مزایای ورود شرکت‌ها و پروژه‌ها به بورس، از برنامه‌ریزی صورت گرفته برای تبدیل کرمانشاه به مرکز مالی بورس تهران خبر داد.

محمود گودرزی در این جلسه اظهار داشت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در تلاش هستیم که کرمانشاه در زمینه گسترش بورس و تأمین مالی از طریق بازار سرمایه به الگوی کشوری تبدیل شود و در همین راستا کرمانشاه به بازار سرمایه و توسعه کسب و کار تبدیل می‌شود.

وی افزود: ایده‌ها و راهکارهایی داریم که مرکز مالی بورس تهران در استان کرمانشاه دایر شود و به همین منظور فرهنگ سازی برای ارتقای سواد مالی در استان مهم است.

محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه هم در این دیدار با استقبال از رونق و رشد مراکز بورس در استان و زمینه سازی برای ورود شرکت‌ها به بازار سرمایه، اظهار کرد: ما در کرمانشاه به دنبال تقویت ساختارهای اقتصادی و رونق اقتصادی به منظور افزایش ثروت‌آفرینی و رشد اشتغال هستیم.

وی بر ارائه آموزش‌های روند برنامه‌های بورس در استان برای نوجوانان و جوانان تاکید کرد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: مراکز مالی بورس ظرفیت مناسبی برای رونق اقتصادی و تقویت بنیه اقتصادی استان خواهد بود که ما از هرگونه برنامه مراکز بورس در کرمانشاه استقبال می‌کنیم.

کد خبر 706598