کرمانشاه در مسیر هوشمندسازی…

کرمانشاه در مسیر هوشمندسازی…
اولین سامانه درون و برون سازمانی ویژه اموزش مجازی در شهرداری کرمانشاه برگزار گردید.  به گزارش  فر نیوز  به نقل از  روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه در راستای ارتقای سطح علمی و توانمندسازی پرسنل در حوزه های تخصصی و ایجاد انگیزه و بازدهی عملکردی مناسب که از اهداف شهرداری و این سازمان بوده و در آن برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت در نظر گرفته شده.
دوره های آموزشی و توانمندسازی همواره به شکل پیوسته و مستمر برگزار می‌گردید دکتر عابدین محمودی مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری اعلام نمودند. از آنجائیکه حضور در کلاسها نیازمند ترک محل خدمت بود و در زمان و مکان محدود بوده و ارائه خدمات به شهروندان نیز از اولویت های شهرداری می باشد لذا سازمان فاوا در اقدامی موثر امکان برگزاری کلاسهای مجازی را بر بستر شبکه داخلی و همچنین از طریق ادوب کانکت بر بستر اینترنت جهت برگزاری دوره ها در ساعت غیر اداری را فراهم نمود.

لذا طی درخواست اداره آموزش سامانه آموزشی جام جهت وارد نمودن اطلاعات آموزشی و مدیریت و برنامه ریزی اصولی و ارزشیابی عملکرد پرسنل این سامانه نصب و پیاده سازی گردید و تمامی پرسنل با مراجعه به کارتابل آموزشی خود علاوه بر امکان شرکت در کلاسها و آزمونهای آنلاین امکان دسترسی به سوابق آموزشی خود را پیدا نموده و همچنین با بارگذاری محتواهای آموزشی بدون برگزاری هر نوع کلاسی امکان ارتقا دانش فنی افراد فراهم آمده است.

محمودی اضافه نمودن که اولین دوره کلاس مجازی با عنوان آموزش نرم افزار نوسازی ویژه پرسنل فاوا کلاس اصول ومبانی شهرسازی برگزار و افراد مجاز به شرکت در کلاس شرکت نمودن علاوه بر موارد مورد اشاره امکان برگزاری انواع وبینارها بر بستر شبکه اختصاصی شهرداری و همچنین دسترسی برخط و از طریق Adobe Connect فراهم و نخستین وبینار با موضوع برنامه ریزی ومدیریت پروژه به با محوریت واحد کنترل پروزه معاونت برنامه ریزی شهرداری کرمانشاه با موفقیت برگزار گردید.

مدیرعامل سازمان فاوا درادامه بیان کردن که دوره مجازی نقش فناوری اطلاعات در مدیریت شهری از دیگر اقدامات این سازمان بوده وهمچنین دورهای مدیریت و دانش یادگیری سازمانی در حال برگزاری است.

پیشنهاد فر نیوز
فاجعه آلودگی های سرطانزا در کمین اردبیل و نمین؛ قره سو «قره گون» شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *