کرمانشاه میزبان جشنواره بین‌المللی «فیلم فجر» شد
کرمانشاه میزبان جشنواره بین‌المللی «فیلم فجر» شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهرام فاضلی امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به میزبانی کرمانشاه از سی و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، اظهار داشت: امسال نیز در کنار تهران، بسیاری استان‌های کشور میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند و کرمانشاه نیز برای هشتمین بار، میزبان این جشنواره خواهد بود. وی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهرام فاضلی امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به میزبانی کرمانشاه از سی و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، اظهار داشت: امسال نیز در کنار تهران، بسیاری استان‌های کشور میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند و کرمانشاه نیز برای هشتمین بار، میزبان این جشنواره خواهد بود.

وی با بیان اینکه این جشنواره، از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مانند دوره‌های پیشین جشنواره، دو سینمای آزادی و فرهنگ کرمانشاه محل اکران فیلم‌های این جشنواره خواهند بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در خصوص تعداد و عنوان فیلم‌های اکران شده جشنواره در استان، گفت: در این دوره ۱۶ فیلم جشنواره در استان برای علاقمندان اکران خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در خصوص نحوه فروش بلیت‌های این جشنواره نیز، گفت: امسال با توجه به شرایط به وجود آمده، شیوه فروش بلیت به صورت آنلاین خواهد بود.

فاضلی درباره چگونگی اعمال شیوه‌نامه‌های بهداشتی در این جشنواره، خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعداد بلیت‌های عرضه شده برای هر فیلم محدود خواهد بود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت ملی ۴ اثر دوران دفاع مقدس کرمانشاه