کرونا جان یک کرمانشاهی دیگر را گرفت
کرونا جان یک کرمانشاهی دیگر را گرفت

کرونا جان یک کرمانشاهی دیگر را گرفت سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک مورد از فوت بیماران کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ثبت شده است. حامد بهرامیان سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا […]

کرونا جان یک کرمانشاهی دیگر را گرفت

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک مورد از فوت بیماران کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ثبت شده است.

کرونا جان یک کرمانشاهی دیگر را گرفت

حامد بهرامیان سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان، اظهار کرد: هم‌اکنون ۱۶۶ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که نسبت به روز گذشته ۱۴ نفر افزایش یافته است.

وی ادامه داد: ۴۱ نفر از این تعداد در بخش ویژه تحت درمان هستند که ۱۲ نفر از آن‌ها با حال وخیم با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه یک مورد از فوت بیماران کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ثبت شده است، گفت: با احتساب آن، مجموع جانباختگان استان با ابتلای قطعی به کرونا به ۳ هزار و ۱۴۷ نفر رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ مورد بستری جدید در بیمارستان‌های استان پذیرش شده که ۲۰ نفر هم در این مدت پس از بهبودی ترخیص شده است.

بهرامیان گفت: طی شبانه‌روز گذشته ۱۴۵ مورد از بیماران سرپایی و ۲۱ مورد بستری در استان شناسایی شده است.

وی در ادامه با اشاره به آخرین روند واکسیناسیون در استان، افزود: مراکز تجمیع جمع‌آوری شده، اما در ۸۱۵ پایگاه سلامت و خانه بهداشت در سطح استان کار تزریق واکسن کرونا در حال انجام است.

انتهای پیام/پ

مقاله اصلی

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
زمان جلسه رسیدگی به پرونده آل کثیر مشخص شد