کشف برانکو در پرسپولیس به کانادا رفت

کشف برانکو در پرسپولیس به کانادا رفت

آدام همتی بازیکن جوانی که در فصل ۹۶ به دلیل جذابیت هایی متعدد که داشت سر زبان ها افتاده بود و همه منتظر ظهور یک ستاره جوان در و فوتبال ایران بودند.

همتی بازیکن دو رگه ایرانی-کانادایی بود که به واسطه نام پدربزرگ خود بازیگر سینما و تلوزیون خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و عملکرد او زیر ذره‌بین رفت. او اولین بازی خود را در ۱۰ آذر ۱۳۹۶ برای پرسپولیس انجام داد، در روزی که سرخها ۴-۰ ذوب آهن را شکست داده بودند، به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شد. آدام مجموعا ۱۲ بازی برای پرسپولیس انجام داد و ثمره آن یک گل در دیدار مقابل سپیدرود بود، او ۱ مهر ۱۳۹۷ اولین گل خود را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

کشف برانکو در پرسپولیس به کانادا رفت

تک گل همتی اما گل به یادماندنی بود، در روزی که سرخ‌ها هرچه زدند به در بسته خورد، آدام همتی در دقیقه ۸۱ جانشین امید عالیشاه شد و دقیقه ۹۰ بازی با سوپرشوتی که به سمت دروازه سپیدرود شلیک کرد تک گل سه امتیازی سرخ‌ها را به ثمر رساند تا از او به عنوان ستاره آینده پرسپولیس نام ببرند.

اما عمر فوتبالی همتی طولانی نبود و این گل آخرین گل او در لیگ ایران بود، او پس از جدایی از پرسپولیس و به نفت مسجد سلیمان پیوست و در آنجا هم توفیقی نداشت و به باشگاه سومقابیت آذربایجان پیوست، او در این باشگاه هم موفق نبود و خیلی زود از فوتبال فاصله گرفت.

همتی در حال حاضر در کشور کانادا مشاور املاک است و به طور کلی از فوتبال فاصله گرفته.

پیشنهاد فر نیوز
سفر استانی رئیس‌جمهور نشان‌دهنده‌ اهتمام به توسعه و پیشرفت کردستان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *