کشف و امحاء دام‌های مرده در یک واحد کشتار در
کرمانشاه
کشف و امحاء دام‌های مرده در یک واحد کشتار در
کرمانشاه

تورج کرمیان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به گزارشات مردمی مبنی بر جابجایی مشکوک دام اظهار کرد: در این راستا نیروی انتظامی در گاراژ گزارش شده در محله شریعتی شهر کرمانشاه حضور پیدا کردند. وی افزود: پس از انجام بررسی‌های لازم مشخص شد که در گاراژ مذکور افرادی سودجو […]

تورج کرمیان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به گزارشات مردمی مبنی بر جابجایی مشکوک دام اظهار کرد: در این راستا نیروی انتظامی در گاراژ گزارش شده در محله شریعتی شهر کرمانشاه حضور پیدا کردند.

وی افزود: پس از انجام بررسی‌های لازم مشخص شد که در گاراژ مذکور افرادی سودجو نسبت به کشتار غیرمجاز دام‌های بیمار و مردار و سپس عرضه آن در سطح شهر کرمانشاه اقدام می‌کردند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه به صدور حکم قضائی و همکاری مأموران نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: ۹ لاشه دام بیمار در این گاراژ کشف و از طریق روش‌های بهداشتی امحاء شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شد، تاکید کرد: شهروندان باید گوشت و مرغ مورد نیاز خود را از مراکز معتبر با تاییدیه سازمان دامپزشکی خریداری کرده و از خرید گوشت چرخ شده آماده بپرهیزند.

کرمیان افزود: شهروندان می‌توانند گزارشات مربوطه را به ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ پیامک کرده و یا با سامانه ۱۵۱۲ تماس حاصل کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در بیمارستان مخصوص بیماران کرونا چه خبر است؟ + فیلم