کشف کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاه
کشف کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاه

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاه و دستگیری فرد کلاهبردار خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار جمال سلمانی در تشریح این خبر گفت: پس از ارجاء چند پرونده به کلانتری‌های کرمانشاه در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان خرید و فروش خودرو، رسیدگی به […]

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاه و دستگیری فرد کلاهبردار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار جمال سلمانی در تشریح این خبر گفت: پس از ارجاء چند پرونده به کلانتری‌های کشف کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاهکرمانشاه در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان خرید و فروش خودرو، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد جوانی ۳۰ ساله ضمن برقراری ارتباط با آشنایان و سوء استفاده از اعتماد آن‌ها به بهانه اینکه قادر است به صورت اقساطی و بوسیله چک برای آن‌ها خودرو تهیه و سپس با قیمتی بیشتر آن را در بازار بفروش برساند، اقدام به کلاهبرداری کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه متهم با همین روش از ۱۹ نفر مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری و اخاذی کرده بود، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات همه جانبه خود را برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری وی آغاز کردند.

سردار سلمانی خاطرنشان کرد: کارآگاهان با رصد اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی با اشاره به اعتراف متهم دستگیر شده به کلاهبرداری میلیاردی به بهانه خرید و فروش خودرو، از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و معرفی متهم به دستگاه قضائی خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تا پایان ماه مبارک رمضان فرصت داریم کمکهای خیرین را جذب وبهدست نیازمندان برسانیم