کشف ۱۱۲ کیلوگرم تریاک در کرمانشاه
کشف ۱۱۲ کیلوگرم تریاک در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه مبنی بر اینکه یک باند تهیه و توزیع قصد انتقال مقدار زیادی مواد مخدر از استان‌های شرقی کشور به شهرهای غربی را دارد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: مأموران […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه مبنی بر اینکه یک باند تهیه و توزیع قصد انتقال مقدار زیادی مواد مخدر از استان‌های شرقی کشور به شهرهای غربی را دارد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به ردیابی مسیر حرکتی باند قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی خودروی آن‌ها را که یک دستگاه کامیون بود در ورودی شهر کرمانشاه توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در بازرسی‌های انجام شده از این کامیون یک صد و ۱۲ کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف شد، گفت: هر سه عضو باند مذکور دستگیر و خودروی توقیفی قاچاقچیان به پارکینگ منتقل شد.

افزایش ۱۲ درصدی کشفیات مواد مخدر در کرمانشاه

وی از کشف حدود سه تن مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در استان کرمانشاه خبر داد و تصریح کرد: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته که حدود ۲ تن و ۶۰۸ کیلوگرم بوده ۱۲ درصد رشد داشته است.

جاویدان ادامه داد: در این مدت ۳۸ باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و پنج هزار و ۲۴۴ نفر قاچاقچی، خرده فروش، توزیع کننده و حمل کننده مواد مخدر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به رشد ۲۷ درصدی دستگیری قاچاقچیان و ۲۵ درصدی حمل کنندگان مواد مخدر طی سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته در این استان اشاره و بیان کرد: دستگیری توزیع کنندگان و خرده فروشان در استان کرمانشاه با سال گذشته تقریباً برابری می‌کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اتفاق عجیب در استقلال ؛ ترافیک شدید در پست مهم !

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۳۰۴ معتاد متجاهر با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه جمع‌آوری و به کمپ‌های ترک اعتیاد معرفی شدند.