کشف ۲۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه و بازداشت ۳ قاچاقچی

سردار مهدی حاجیان امروز (۲۰ تیر ماه) اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از اینکه اعضای یک باند قصد انتقال مقدار قابل توجهی مواد به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. ماموران موفق به شناسایی خودرو قاچاقچیان مواد مخدر شدند و پس از مدتی تعقیب نامحسوس، آن را در ورودی شهر کرمانشاه متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی‌های انجام‌شده از خودرو قاچاقچیان ۲۵۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک همراه دو قبضه اسلحه جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به بازداشت سه نفر از اعضای باند، گفت: تلاش برای شناسایی و بازداشت دیگر عاملان مرتبط با این باند ادامه دارد.

وی بیان کرد: از ابتدای سال تا کنون هشت باند بزرگ و عمده توزیع مواد مخدر شناسایی و منهدم و از آنها حدود ۹۱۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

حاجیان برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر، خرده‌فروشان و معتادان متجاهر را از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه دانست و افزود: اگر دستگاه‌های متولی بیشتر با پلیس بخصوص در زمینه ایجاد فضای نگهداری معتادان متجاهر همکاری کنند، این افراد در اسرع وقت جمع‌آوری و شهر و جامعه از وجود آنها پاک خواهد شد.

انتهای پیام

نوشته کشف ۲۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه و بازداشت ۳ قاچاقچی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.