کشف ۲۶ قطعه کبک وحشی از شکارچیان غیرمجاز در سنقر
کشف ۲۶ قطعه کبک وحشی از شکارچیان غیرمجاز در سنقر

با تلاش یگان حفاظت محیط زیست سنقر و کلیایی ۲۶ قطعه کبک وحشی از ۴ شکارچی غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مهرداد شهبازی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی گفت: در پی گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت، مأموران یگان حفاظت […]

با تلاش یگان حفاظت محیط زیست سنقر و کلیایی ۲۶ قطعه کبک وحشی از ۴ شکارچی غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مهرداد شهبازی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی گفت: در کشف ۲۶ قطعه کبک وحشی از شکارچیان غیرمجاز در سنقرپی گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت، مأموران یگان حفاظت محیط زیست سنقر موفق به دستگیری ۴ نفر شکارچی متخلف و کشف و ضبط تعداد ۲۶ قطعه کبک، ۴ قطعه کبوتر، یک سر خرگوش، یک قطعه ابچلیک و ۲ قبضه اسلحه ساچمه زنی دولول از آنان شدند.

وی افزود: متخلفان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی با بیان اینکه گشت و کنترل مناطق حفاظت شده بصورت شبانه روز انجام خواهد شد، تصریح کرد: با هرگونه تخلف زیست محیطی مطابق قانون و مقررات به شدت برخورد خواهیم کرد.

شهبازی همچنین از عموم مردم طبیعت دوست شهرستان سنقر و کلیایی درخواست کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی موضوع را در اسرع وقت با شماره تلفن ۱۵۴۰ در میان بگذارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اثر کارتونیست کرمانشاهی برگزیده مسابقه بین‌المللی کارتونسوریه شد