کمک مدیریت شهری برای ساخت استادیوم جدید پایتخت/ لزوم کارشناسی برای مکان‌یابی ورزشگاه

نایب رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز موضوع ساخت استادیوم جدید در شورای شهر تهران مطرح نشده است، گفت: مدیریت شهری تهران برای ساخت استادیوم جدید حداکثر تلاش را خواهد کرد.

پرویز سروری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح ساخت استادیوم جدید تهران و کمک مدیریت شهری در این زمینه گفت: هنوز مدیریت شهری در جریان جزییات این تصمیم قرار نگرفته است اما رییس جمهور برای ساخت ورزشگاه جدید به عنوان یک نیاز کشور اهتمام دارند تا ظرفیت های بیشتر و بهتری در ورزش فراهم شود.

وی افزود: بی تردید با توجه به استقبال خوب و گسترده‌ای که از ورزش توسط مردم وجود دارد باید ظرفیت های جدیدی در کشور و به ویژه تهران فراهم شود؛ اما موضوع ساخت استادیوم جدید در شورای اسلامی شهر تهران هنوز مطرح و بحث نشده است.

رییس شورای عالی استانها ادامه داد: باتوجه به اینکه موضوع توسط رییس جمهور مطرح شده و برای ساخت اهتمام وجود دارد ما نیز در مدیریت شهری برای تحقق این مهم تلاش خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: البته در ابتدا باید موضوع ساخت استادیوم جدید مورد بررسی قرار گیرد و نظر کلی رییس جمهور را به صورت دقیق تر دریافت کنیم و شیوه کمک های مدیریت شهری در جهت تحقق این تصمیم را مشخص کنیم و حتما در این زمینه حداکثر کمک خود را خواهیم کرد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره مکان احداث استادیوم جدید و امکان ساخت آن در نزدیکی فرودگاه امام و یا بخش آفتاب، گفت: برای مکان یابی ورزشگاه جدید باید بررسی ها و کارشناسی های دقیق صورت بگیرد و پس از آن تصمیم گیری شود.

انتهای پیام

پیشنهاد فر نیوز
تاثیر رژیم مدیترانه ای در تسکین علائم اختلال استرس پس از سانحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *