گام‌های عملیاتی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی روانسر/ قصور و
کوتاهی از مدیران پذیرفتنی نیست
گام‌های عملیاتی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی روانسر/ قصور و
کوتاهی از مدیران پذیرفتنی نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سعدی مصطفی‌زاده امروز در جمع اصحاب رسانه، تلاش و زحمات اصحاب رسانه در حوزه اطلاع‌رسانی طی سال گذشته قابل تحسین و قابل تقدیر دانست. وی خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی سازمان‌های مردم نهاد و فعالین مدنی در مدیریت بحران‌ها به ویژه در بیماری کرونا ستودنی است. فرماندار روانسر ادامه داد: […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سعدی مصطفی‌زاده امروز در جمع اصحاب رسانه، تلاش و زحمات اصحاب رسانه در حوزه اطلاع‌رسانی طی سال گذشته قابل تحسین و قابل تقدیر دانست.

وی خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی سازمان‌های مردم نهاد و فعالین مدنی در مدیریت بحران‌ها به ویژه در بیماری کرونا ستودنی است.

فرماندار روانسر ادامه داد: سال‌جاری از سوی مقام معظم رهبری به سال تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی مزین است و از همه ظرفیت‌ها در تحقق شعار سال بهره خواهیم برد و بر این اساس دبیرخانه‌ای برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی در فرمانداری تشکیل می‌شود.

وی تاکید کرد: در هفته، روز مشخصی را با حضور مجریان طرح‌ها و‌ دستگاه‌های اجرایی و با حضور شخص فرماندار اختصاص خواهد یافت قصور و کوتاهی از مدیران در این شرایط پذیرفتنی نیست و همه باید در خدمت تولید کنندگان و تسهیل‌گری کنیم.

مصطفی‌زاده از مردم خواست مشکلات خود را به وی اعلام کنند و افزود: تعاملات دستگاه‌ها موجبات آرامش مردم و‌ بازار می‌شود و کالاهای اساسی باید در اختیار مردم باشد.

وی در پایان با بیان اینکه به همکاری مردم و‌ اصحاب رسانه در پیشگیری از کرونا در پیک چهارم نیازمندیم، گفت: باید شرایط مطلوبی را برای انتخاباتی پرشور و سالم در شهرستان روانسر فراهم‌ کنیم و اصحاب رسانه نیز در این راستا همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
موتور سواران کرمانشاهی مسیر فرودگاه تا گلزار شهدا را رژهرفتند