گرمای کرمانشاه ۲ روز دیگر ادامه دارد/ احتمال خداحافظی با موج‌های شدید گرما

سعید قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به گرمای هوا در غالب نقاط استان طی روزهای اخیر، گفت: این گرما طی امروز و فردا (۲۱ و ۲۲ مرداد) نیز ادامه خواهد داشت، اما از روز دوشنبه به تدریج کاهش می‌یابد.

وی میزان کاهش دمای هوای در نقاط مختلف استان را بین سه تا پنج درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی کرد و یادآور شد: در شهر کرمانشاه ممکن است طی امروز و فردا دمای حدود ۴۲ درجه سانتی‌گراد را شاهد باشیم، اما این دما به تدریج تا حدود ۳۹ درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد. حداکثر دمای نواحی گرمسیر استان نیز که روز گذشته حدود ۴۸ تا ۴۹ درجه سانتی‌گراد بود، به کمتر از ۴۵ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

قاسمی افزود: این روند کاهشی دمای هوا به تدریج تا اواخر هفته ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با گذر از نیمه مرداد، به نظر می‌رسد اوج گرمای فصل تابستان را تا حدودی پشت سر گذاشته باشیم و بعید است موج‌های گرمای شدید دوباره به کرمانشاه برگردد.

قاسمی اظهار کرد: بعید به نظر می‌رسد با کاهش دمای هوا در روزهای آتی، دیگر شاهد دماهای ۴۲ درجه سانتی‌گراد در شهر کرمانشاه باشیم.

انتهای پیام

نوشته گرمای کرمانشاه ۲ روز دیگر ادامه دارد/ احتمال خداحافظی با موج‌های شدید گرما اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.

پیشنهاد فر نیوز
اخبار نشست یحیی گل محمدی| دلخوری گل‌محمدی از شاگرد قدیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *