گره گشایی از مشکلات اقتصادی دراولویت برنامه های مسئولان
باشد
گره گشایی از مشکلات اقتصادی دراولویت برنامه های مسئولان
باشد

خطیب نماز جمعه کرمانشاه؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: گره گشایی از مشکلات اقتصادی کشور باید در اولویت برنامه های مسئولان باشد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در آخرین نماز جمعه امسال در جمع نمازگزارانی که با […]

خطیب نماز جمعه کرمانشاه؛

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: گره گشایی از مشکلات اقتصادی کشور باید در اولویت برنامه های مسئولان باشد.

گره گشایی از مشکلات اقتصادی دراولویت برنامه های مسئولان باشدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در آخرین نماز جمعه امسال در جمع نمازگزارانی که با رعایت دستور‌های بهداشتی درمسجد جامع حاضر بودندضمن تبریک میلاد حضرت امام سجاد (ع) ، به سنت زیبای صله رحم و بازدید از اقوام  اشاره کرد و گفت:  با توجه به شیوع بیماری کرونا این احوالپرسی‌ها در سال نو بصورت غیر حضوری انجام شود.

آیت الله علما با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ ۱۳ با عنوان جهش تولید خاطر نشان کرد: این توصیه رهبر معظم انقلاب تنها منحصر به یک سال نیست بلکه مسئولان  باید برای گره گشایی از مشکلات اقتصادی کشور توجه به تولید و اشتغال و کمک به توسعه آن را در اولویت کار خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان و  امام جمعه کرمانشاه  ۲۹ اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت را نقطه‌ی عطفی در روشنگری و آگاه سازی جامعه  دانست.

خطیب نماز جمعه کرمانشاه همچنین به  ۱۱ شعبان روز جوان اشاره کرد و گفت: مسئولان باید اشتغال و آسان سازی ازدواج جوانان را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.  

آیت الله علما تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب همواره از امید و نشاط جوانان سخن می‌گویند و بخش‌های مهمی از رهنمود‌های مهم معظم له در گام دوم انقلاب به جوانان  اختصاص دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین اخبار کرونایی در ایران| آژیر قرمز کرونا با صدای خاموش/ مراقب گسترش چرخه انتقال ویروس در ادارات باشیم + نقشه ونمودار